Yok böyle bir oyun: Basement Crawl detayları geldi

Yok böyle bir oyun: Basement Crawl detayları geldi

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 25.10.2013 - 22:06
Bu nasıl bir kafa?
Sony'nin PS4 ile artık resmen dağlara isim yazma noktasına gelmiş indie sevdası çok eşsiz oyunları karşımıza çıkartabiliyor. Polonyalı ekip Bloober Team'in garip strateji/bulmaca oyunu Basement Crawl da bunlardan biri. PS4'ün çıkış oyunlarından biri olacak Basement Crawl'da korkunç, ürkünç bir ortamda ya co-op olarak 4 arkadaşımız, ya da karşılıklı iki takım haline 8 arkadaşımızla Bomberman vari bir tuzak kurma / strateji oyunu oynayacağız. 4 farklı sınıfın ve 9 farklı arenanın olduğu oyunda sınıfların farklı silah ve tuzaklarıyla 3D yaratılmış ama 2D gösterilen bir dünyada mücadele vereceğiz. Hem görsel olarak, hem de tarz olarak "unutulmaz" olmayı amaçlayan Basement Crawl'ın iddiasını aşağıdaki resim bile destekliyor. Bu gece unutamayız şimdi biz bunu!

Yok böyle bir oyun: Basement Crawl detayları geldi
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 08:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×