Youtube serisinden önce Karate Kid yeniden Sinema Salonlarında

Youtube serisinden önce Karate Kid yeniden Sinema Salonlarında

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.04.2018 - 12:10
Yeni dizinin ön gösterimiyle birlikte Nostaljik Karate Kid'de yeniden sinemalarda.

90'larda çocuk olup da herhalde Karate Kid izlememiş çocuk sayısı oldukça azdır. Dönemin çocuklarının birbirlerinin ağzına tekme atma yarışına girmesine sebep olan sevilen film, 34 yıl aradan sonra Youtube Red serisiyle ekranlara geri dönüyor.

Cobra Kai 2 Mayısta Youtube Red'de yayınlanacak

John G. Avildsen'in yönettiği, 1984 yapımı filmde, Dainel LaRusso, ezeli rakibi Johny Lawrenc ile karşı karşıya gelmiş, uyguladığı "Turna taktiği" ile rakibinin ağzına tekmeyi vurup, onu alt etmeyi başarmıştı.

34 yıl sonra bu ikili yeniden karşı karşıya geliyor. 1984'teki All Valley turnuvasının ardından çöküntü yaşayan Johnny Lawrence'ın, Cobra Kai Karate Okulu'nu yeniden açmasının ardından, kader iki ezeli rakibi yeniden bir araya getirecektir. Baş rollerde, orijinal filmlerde yer alan Ralph Macchio ve William Zabka yer alıyor. Yapımcıları arasında Will Smith'in de yer aldığı 10 bölümden oluşacak dizi 2 Mayısta Youtube Red üzerinden yayınlanacak. Youtube serinin yayınlanmasına az bir süre kalmışken,1984 yapımı orijinal Karate Kid filmi, Amerika'da bulunan bazı sinema salonlarında yeniden gösterime girecek. Filmin hayranları, yeni dizinin ön gösterimiyle birlikte, orijinal filmi de izleyebilecekler. 34 yıl sonra geri dönen The Karate Kid'in Youtube Red dizisi Cobra Kai'nin Trailer'ına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 05:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2018 15:32
Ah be Miyagi, karate öğretecem ayağına, cilala-parlat diye diye az evini restore ettirmedin şu genç adama.
Denito
Denito 25.04.2018 19:56
Yapıştır G.O.R.A gelsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×