Yüzüklerin Efendisi Online, ücretsiz geliyor

Merlinin Kazanı 19.08.2010 - 10:39
Yüzüğün laneti, milyonları etkileyecek
Basın Bülteni

Bugün, Warner Bros. Interactive Entertainment, Turbine’in Yüzüklerin Efendisi OnlineTM’ının (LOTRO) oyuncuların, 10 Eylül 2010’dan itibaren oyunu ücretsiz olarak indirip oynamalarına ve genişletmeler, arama paketleri, ürünler ve hesap hizmetlerini yeni LOTRO Mağazası’ndan satın almalarına izin veren yenilikçi ücretlendirme modelini piyasaya süreceğini duyurdu. 

Yüzüklerin Efendisi Online, ücretsiz geliyor
LOTRO oyunculara sınırsız seçenek sunuyor!

* Gerçekten ücretsiz! - Oyuncular, www.lotro.com adresini ziyaret ederek LOTRO’yu indirecek ve Orta Dünya’nın şimdiye kadarki en eksiksiz ve özgün tasarımını keşfeden milyonlarca macerapereste katılıp LOTRO’nun ödül kazanan destansı öyküsüne 50. seviyeye kadar ücretsiz olarak dahil olacaklar.

* Yeni LOTRO Mağazası’nı ziyaret edin!  - LOTRO Mağazası binlerce temel ihtiyaç ürünü ile genişletme paketleri, özel içerik, ilave karakterler, iksirler, karakter özelleştirmeleri ve daha fazlasıyla yüklü!  Oyuna entegre edilmiş olan LOTRO Mağazası, oyuncunun mağazadan satın alınabilen ya da oyun sırasında kazanılabilen puanları kullanarak deneyimlerini genişletmenin yeni ve heyecan verici yollarını keşfetmesini sağlıyor.

*LOTRO VIP olun! - Bir LOTRO VIP olmayı seçen oyuncular tüm ücretli içeriklere sınırsız olarak erişecek, sunucuya öncelikli erişimden, 5 karakter seçeneğinden ve yeni LOTRO Mağazası'nda harcanacak aylık puanlardan faydalanacak.

Daha fazla bilgi için www.lotro.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2024 11:42
Kalan Karakter: 300 Gönder
Yüzüklerin Efendisi Online, ücretsiz geliyor
İlginizi Çekebilir