Zack Snyder's Justice League filmi +18 olacak

Özgür Deveci
Özgür Deveci 4.02.2021 - 16:33
2017 yılında yayınlanan Justice League'in yönetmeni tarafından düzenlenen Zack Snyder's Justice League filminin +18 olacağı resmi olarak açıklandı.

DC Extended Universe'nin en popüler serilerinden biri olan Justice League, 2017 yılında vizyona girmişti. Filmin ilk yönetmeni olan Zack Snyder, yaşadığı talihsiz bir olay nedeniyle çekimleri erken bitirince koltuğunu Avengers ve Alien: Resurrection filmleriyle tanıdığımız Joss Whedon'a devretti. Ancak DC hayranları, aralarında #ReleasetheSnyderCut hashtag'iyle bir kampanya başlatarak filmin Zack Snyder versiyonunu talep etmesi üzerine DC, hayranların isteklerini yerine getirmeye karar verdi.


Geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen DC FanDome etkinliğinde Snyder, kendi kurgusunun 2021 yılında yayınlanacağını duyurmuştu. Bir süredir ortada dolaşan söylentiler de doğru çıktı. FilmRatings tarafından yapılan listelemede, Zack Snyder's Justice League filminin +18 olacağı resmi olarak açıklandı. Film, içerdiği şiddet içerikli sahneler ve argo konuşmalar nedeniyle +18 (R) yaş sınırı ile gösterime girecek.

Zack Snyder's Justice League filmi +18 olacak

Zack Snyder's Justice League, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max'te gösterime girecek

Zack Snyder's Justice League, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max platformunda gösterime girecek. İlk olarak  DC FanDome etkinliğinde, filmin bir saat uzunluğunda ve dört parça halinde yayınlanacağı belirtildi. Ancak sonrasında filmin yönetmeni tarafından yapılan açıklamada, filmin tek parça halinde 4 saat olacağı söylendi. Yönetmenle yapılan gayri resmi bir soru cevap etkinliğinde Snyder, after credits sahnelerinin olmayacağını, Godzilla ile Kong arasındaki potansiyel rekabetin aynı döneme taşındığı ve çalışma zamanı olduğu halde vizyon tarihinin hala Mart ayı için belirlendiğini açıkladı.

Zack Snyder tarafından hazırlanan bu versiyon, orijinal Justice League filminden biraz daha farklı olacak. Toplamda 4 saat uzunluğunda olması planlanan film, HBO Max'a özel olarak yayınlanacak. Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Amy Adams, Jason Momo, Ezra Miller, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Ciarán Hinds, Jesse Eisenberg ve J.K. Simmons gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin müzikleri ise Mad Max: Fury Road, Alita: Battle Angel, Brimstone ve Sonic the Hedgehog gibi yapımlardan tanıdığımız Hollandalı müzik sanatçısı Junkie XL'e ait.

Son olarak kimler filmin Zack Snyder versiyonunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2021 20:27
WW 1984 ile DC kendine çok büyük hasar verdi şu saatten sonra bu rezaleti toplarsa Flashpoint anca toplar yoksa cık.
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2021 05:01
Flashpoint ile Dceu sıfırlanırsa çok iyi olur..ki sıfırlanacak
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2021 14:42
Onu da maf ederler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2021 04:32
Merakla bekliyorum.Dc baştan beri çizgi romanlardaki gibi karanlık olmalıydı.Doğru karar.Steppenwolf'un Atlantislileri acımasızca öldürdüğü sahneler varmış diye duydum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2021 13:46
Keyifli bir 4 saat bizi bekliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2021 23:27
süper haber
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zack Snyder's Justice League filmi +18 olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×