Zombie Driver'a yeni ücretsiz eklenti geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.10.2010 - 12:42
Bedavaya daha fazla zombi öldürme imkânı
EXOR stüdyolarından beklenen haber nihayet geldi. Birçok oyuncunun favori zombi aksiyon yarış oyunu olan Zombie Driver'ın yeni eklenti paketi Blood Race duyuruldu. Üstelik bu paket ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Kullanıcılar, böylelikle multiplayer oyun modlarında zombilerle yeni mekânlarda, yeni imkânlarla karşı karşıya gelecek. Henüz eklenti paketi için bir tarih verilmedi, ama Zombie Driver, şu an Steam'de satılıyor.

Zombie Driver'a yeni ücretsiz eklenti geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zombie Driver'a yeni ücretsiz eklenti geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×