Zynga'ya neler oluyor?

Zynga'ya neler oluyor?

Aycan İncegül
Aycan İncegül 24.10.2012 - 14:34
13 oyun nereye gidiyor?
Facebook kullanıcılarının özellikle yakından tanıdığı Zynga, son dönemdeki söylentileri doğrular nitelikte bir kararla küçülmeye gideceğini açıkladı. Maddi sıkıntılarla boğuşan firma yaptığı açıklamada, 13 oyununu kapattığını ve TheVille için kaynak desteğini azaltacaklarını açıkladı. Bununla birlikte, Boston stüdyosunu kapatan firma, bu küçülmeden toplamda firmanın çalışanlarının %5'inin etkileneceğini açıkladı.

Zynga'ya neler oluyor?
Kötü haberler bununla da sınırlı değil. Kapanan Boston stüdyosunun yanında, Austin stüdyosunun küçültme kararını alan firma UK ve Japonya stüdyolarının da kapatılması için resmi girişimlere başladı.

Zynga'nın son zamanlarda Fransız stüdyoyla yaşadığı sorunların yanında bunların da eklenmesi stüdyoyu bayağı bir dibe sürüklüyor. Umarız ki ayakta durmayı başarabilir ve tekrar yükselir. Detayları takip edeceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 01:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×