Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

teknoloji

Merlin'in Kazanı > Teknoloji > Amazon

Amazon, Türkiye'den eleman arıyor

Siz de başvuru yapabilirsiniz

Onur Güner - 14.12.2016 18:25
Onur Güner - 14.12.2016 18:25
Dünyaca ünlü alışveriş portalı Amazon, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Türkçe hizmet vermeye başlamıştı. Ayrıca şirketin bünyesinde farklı pozisyonlarda Türk çalışanlar olduğunu da biliyoruz. Ancak görünen o ki, şirket için eleman sayısı yeterli değil. Çünkü şirketten yapılan resmi açıklamaya göre şirketin 3 ülkedeki ofislerine yeni yazılım mühendisi Türk çalışanlar alınacak. Söylenene göre işe alınan Türk mühendisler, şirketin İspanya'nın başkenti Madrid, Almanya'nın başkenti Berlin ve Lüksemburg'da bulunan ofislerinde çalışacaklar. Yani şu anlık şirketin ülkemizde ofis açma gibi bir girişimi yok. Ancak çıkan  bazı söylentilere göre Amazon, şu anlık olmasa da çok yakın bir zaman diliminde ülkemizde de ofis açmak istiyormuş.Tabii ki bunlar sadece söylentiden ibaret. Şirketin resmi olarak duyurduğu başvuruların ön görüşmeleri ise 23-27 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak. İstanbul'un neresinde veya nerede yapılacağı konusunda ise şu anlık bilgi verilmemiş. Tahminlere göre şirket yakın zamanda onu da açıklayacaktır. Eğer siz de dünyaca ünlü Amazon'da çalışmak ve güzel bir kariyer yapmak istiyorsanız, başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.
yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.12.2016 22:44 (0)
bilgisayar mühendisiyim karayolların da bilgisayarlara format atıyorum, prpgram yüklüyorum, yavaş çalışan bilgisayarları hızlandırıyorum(program ekle kaldır-disk birleştirme cc cleaner...) ve ayda 3600 tl alıyorum ve çok rahatım :D Kısacası yatıyorum. Buralarda çok yorulurup kafa yoramam :D
MK Okuru, 17.12.2016 11:43 (0)
AMAZON turkiyede satışa başlasa diğer e ticaret siteleri darda kalır. rekabet kurumu bunu engeller. bizde vergiler ve kur yuksek. steam da olmasa oyun yuzu goremeyecektik.
Seviye: 2
Silmak, 15.12.2016 04:20 (0)
türkiye ofislerinde çaycı olmaya hazırım, adamlar yakında drone ile teslimat yapacaklar ne çaycısı demeyin kalbinizi kırarım, çapımız o kadar.
MK Okuru, 14.12.2016 23:24 (0)
Müthiş bir haber. Amazon iyice Türkiye'ye gözünü dikmiş belliki. Çok sevindirici. Bir de 150 Euro olacaktı gümrük sınırı 9 Aralık'ta sunulcaktı. En son cumhurbaşkanı onayından geçerse yürürlüğe girecekti, ancak 15 Aralık'a girdik hala daha ses seda yok. Bi de o olsa süper olur.
MK Okuru, 14.12.2016 23:23 (0)
Müthiş bir haber. Amazon iyice Türkiye'ye gözünü dikmiş belliki. Çok sevindirici.
MK Okuru, 14.12.2016 21:39 (0)
iş bahane ,oturum alıp kaçmak için şahane bir fırsat..bunu yazdığım anlarda fed faiz arttırımı yaptı ve dolar artık 4 liraya doğru olan yolculuğuna başladı.ülkemizde oyuncu olmak artık işgence halini aldı..bu ülke benim gibi gamer karakteriyle yaşayan introvert kişilikler için yaşanmaz bir hal aldı
Seviye: 4
hakande84, 14.12.2016 19:32 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.