Ana Sayfa   PC   PS3   PS4   X360   Wii   iOS   PSP   PS Vita   DS   3DS   Röportaj   Teknoloji   Makale   Anket       MK TV      
 
Team One!
Merlin’in Kazanı 1 Kasım 1999’da Murat Oktay tarafından kuruldu. Kurulduğu günlerde Murat’ın bir bilgisayar oyun dergisinde yayınlanan yazılarından oluşan bir içeriğe sahipti ve tamamen amatör hislerle hazırlanmıştı. Murat’ın amatör yazarlara da sitesinde yer vereceğini açıklamasıyla, bugünkü Team One’ın ilk adımları atılmaya başlandı. Team One!, yani sitedeki amatör yazarlar topluluğu zaman içinde giderek gelişti, ayrılanlar olduğu gibi katılanlar da oldu. Bugün, 35 kişiyiz. Hem PC, hem de konsol oyunları için içerik üretiyoruz. Amatör ruhumuzu hiçbir zaman kaybetmesek de, profesyonel bir anlayışla çalışıyoruz. Kendimizi bir site olarak değil, online yayınlanan bir dergi gibi görüyor ve buna uygun davranıyoruz. Gelecekle ilgili yüzlerce planımız var ve hepsinin de gerçekleşeceğini biliyoruz.

Daha yapılacak çok şey var.

Team One! ekibine katılmak için mektup2@merlininkazani.com adresine mail atın. Tüm başvurular değerlendirilip, cevaplandırılacaktır.

İletişim Bilgileri:
Eğitim Mah. Panayır S.
Sadıkoğlu İş Merk. 1 No: 7
Kadıköy / İstanbul / Turkiye
Telefon: 0(216) 349 80 70
Fax: 0(216) 349 84 90