Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Dizi

Amazon, yeni 5 dizi projesini açıkladı

Güzel diziler yolda

Onur Güner - 06.03.2017 18:56
Onur Güner - 06.03.2017 19:55
Dünyaca ünlü alışveriş sitesi olan Amazon, farklı sektörlere de girerek adından sıkça söz ettiriyordu ki bu sektörlerden birisi de televizyondu. Şirket yakın zamanda bir açıklama yapmış ve Amazon markası adında televizyon sektörüne de girdiklerini açıklamış ve yeni dizi projeleri olduğunu söylemişti. Bu projeler sonunda gün yüzüne çıktı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Amazon, yeni sezona 5 tane dizi ile hızlı bir giriş yapacak. Söylenene göre Amazon yeni dizi projelerine oldukça güveniyor ve izleyicileri kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacağının garantisini veriyor. Dizilerin genel olarak türlerine baktığımızda ise bilim kurgu, komedi, dram, macera, yetişkin animasyon komedisi ve gizem olduğunu görüyoruz. Ancak kuşkusuz ki yapımlardan en çok göze çarpanı Oasıs oluyor. Game of Thrones dizisinde Robb Stark rolü ile gönüllerde taht kuran Richard Madden'in başrolünde olduğu dizi, uzaya kendi kolonisini kurmaya giden bir papazın hikayesini anlatacak. Sizce de Amazon'un garanti verdiği diziler gerçekten başarılı olabilecek mi yoksa reyting kurbanı olup yayından mı kaldırılacak?

İşte Amazon'un yeni sezonda yayınlayacağı 5 dizi şöyle;

Oasis: Başrolünü Richard Madden'in üstlendiği yapım, uzayda kendi kolonisini kurmak isteyen bir papazın yaşadığı sıkıntılı ve sancılı süreci anlatılacak.The Legend of Master Legend: Yarım saatlik bölümlerden oluşacak kara komedi türündeki bu yapım ise kendi imkanlarıyla süper güçler edinen Frank Lafount'un yaşadığı komik maceralarını anlatacak.The Marvelous Mrs. Maisel: Gilmore Girls'ün senaristi Amy Sherman-Palladino tarafından hazırlanan yapım, 50'li yıllarda Upper West Side'da yaşayan ev hanımlarının hikayelerini duygusal bir dille anlatacak.Budding Prospects: 80'lerde geçecek olan dizide bir yaz kampında uyuşturucu yetiştiren üç avanak tipin hikayesini komedi ve dram dolu bir dille ekrana taşıyacak.The News V.I.P.S: Şirketin ilk yetişkin animasyon komedi olarak tasarladığı proje, yanlışlıkla bir kaza sonucu patronunu öldüren ve şirketi kendilerinin yönetmek zorunda kaldığı üç çalışanın hikayesini anlatacak.

yorumlar
MK Okuru
 
 
 


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.