Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Andy Wilson: "Mafia III'te hata olmayacak"

İnanalım mı?

Alperen Yüksel Altuğ - 16.01.2016 14:22
Alperen Yüksel Altuğ - 16.01.2016 14:21
Yeni bir yılın gelmesi ile birlikte yeni sezon oyunlar için de artık geri sayım başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, geliştirici ekipler kendilerinden bir hayli emin gibi gözüküyor. Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen oyunlara baktığımız zaman, ciddi anlamda sinirlenmeden oynadığımız oyun var mı hatırlamıyoruz. Kimi yapıtlar henüz oyuna giriş aşamasında birçok hata ile çileden çıkarırken, kimisi de oyun içerisinde bulunana hatalar ile bizleri kendilerinden soğutmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Uzun süredir beklediğimiz yapıtlardan birisi olan Mafia III, bu hatalı yaptılar modasına uyup uymayacağı sorusu akıllarda dolanır iken; geliştirici ekip Hangar 13'ten tanıdığımız ünlü isim Andy Wilson, Mafia III için güven dolu sözler sarf etti. Yayınlanan videolarda göze çarpan hatalardan dolayı kendilerine birçok geri dönüşün yapıldığını belirten isim, hepsinin farkında olduklarını belirtti. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şu anda geliştirme aşamasındaki bir oyun için bunların normal olduğunu açıklayan Wilson, oyunun geliştirme aşamasının bitmesi ile birlikte bu tür sorunların da biteceğini ve oyuncuların karşısına hatalı bir yapıt çıkarmayacaklarının altını çizdi. Umarız, geliştirici ekip bu vizyonunu gerçekleştirir ve sorunsuz bir Mafia III deneyimi ile bizleri buluşturur.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (28)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.01.2016 13:30 (0)
Arabalar zırt diye patlamasın bence .Bu kadar saygı duyduğum gerçekçiliği yüksek olan oyuna yakışır oynanış dinamikleri bekliyorum hatta değiştirsinler.Ben çarpınca yola devam eden araba vurunca hemen patlayan hoplayan zıplayan arabalara kıl oluyorum.Kardeşim gerçek hayata uygun yapsanıza şunları
MK Okuru, 18.01.2016 10:19 (0)
Talihsiz açıklamalar, kimse hata olmamasını beklemiyor. Sadece oyunu açar açmaz oyunu oynanmayacak seviyede devasa hatalar olmasın istiyor.
Seviye: 4
durates, 18.01.2016 09:12 (0)
Beşer şaşar, her insan hata yapar..... Önemli olan ciddi hataların olmaması ve performansın iyi olması.
MK Okuru, 17.01.2016 11:47 (0)
türkçe dublaj oyunlar yapılmadıkça orjinal oyuna para vermeyi ahmaklık olarak düşünüyorum crysis her çıktığınmda direk orjinal alıp oynuyorum sebep adamlar bizi düşünüp türkçe dublaj yapıyor.onlar türkçe yapmadıkça türküyede oyun satışı hep korsan olucaktır
MK Okuru, 17.01.2016 12:14 (0)
Evet, tek mermiyle patlayan arabalari saymazsak... Bence oyunlardan önce yapimcilarda mi bug var acaba diye sormanin vakti geldi :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.