Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Assassin's Creed Projesi

Assassin's Creed: Empire bir kez daha ortaya çıktı

Oyun gündemden düşmüyor

Ersin Kılıç - 21.03.2017 00:14
Ersin Kılıç - 21.03.2017 00:07
Ubisoft'un en önemli serilerinden biri olmasına karşın aldığı eleştiriler sonucu bir süre ara verilen Assassin's Creed serisinin yeni halkası için dedikodular gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi oyunun Mısır'da geçeceği ve isminin Assassin's Creed: Empire olacağına dair daha önce bazı sızıntı görseller ve dedikodular ile karşılaşmıştık. İşte bir süredir ortada olmayan oyun bir kez daha bu isimle karşımıza çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Son olarak birkaç ekran görüntüsü sızdırılan ve yeni oyuna ait olduğu söylenen Assassin's Creed Empire bir kez daha satış sitelerinde listelenmiş durumda. Oyun İsviçre kaynaklı bir parakendeci olan WOG'nin resmi sitesinde Assassin's Creed: Empire olarak listelenmiş. Sayfaya baktığımızda oyunun ismi ve Ubisoft tarafından geliştirildiğine dair bilgiler dışında bu yılın 4.çeyreğinde çıkacağı da rapor edilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Oyun ile ilgili ortaya atılan bir diğer iddia ise hikayesi ile ilgili. Hali hazırda Mısır'da geçeceği belirtilen Empire'da serinin çok öncesine gidileceği ve hikayenin en başının anlatılacağı belirtilmiş. Ayrıca oyunda Altair bağlantısı olabileceği de gelen haberler arasında.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Konu hakkında bu kadar sızıntıya rağmen uzun süredir sessizliğini koruyan Ubisoft tabi ki herhangi bir açıklama yapmış değil. Buna rağmen bu kadar haberi çıkan oyunun varlığı da giderek kuvvetleniyor. Kısacası herşey bize E3 2017 fuarını işaret ediyor..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Mejnun, 22.03.2017 12:26 (0)
Gözlere, piramitlere doyacağız bu oyunda. "Line göstere göstere" ;D Rannın kendisi deteşrif buyursaydı. "Senin gözüne ne olmuş öyle?" sorardık.
MK Okuru, 22.03.2017 08:24 (0)
Unity ve syndicate in berbat motoru, oyun dinamikleri kullanılırsa asla almam. Şuan syndicate oynuyorum yemin ederim sadece bitirmek icin. Gram zevk almadigim gibi oyunu açtıktan yarım saat sonra bunalmaya başlıyorum. Sadece bitirmek için katlaniyorum adet yerini bulsun diye..
MK Okuru, 21.03.2017 00:52 (0)
Oyunun sonunda prens çıkıp buna iki tokat atıyor, buralara kadar gelmişsiniz yeter ulan sıra bende diyor ve Prince of Persia serisine Ubisoft adam gibi bir üçleme daha yapıyor. Sonra uyanmışsınız sabah olmuş.
MK Okuru, 21.03.2017 00:18 (0)
2018 den önce gelmez,syndicate daha 2 sene olmadı,bu kadar kısa sürede seriyi şahlandıracak bir oyun yapamazlar,he oyun çıkar ortalama klasik bir oyun olur,ama kimsenin beklediği bu değil,ubinin ac kısmında son şansı kötü bir oyun cıkarırsa seri bile bitebilir o yüzden 2018 aşşası gelmez
Seviye: 3
ozan86, 21.03.2017 14:16 (0)
Bugüne kadar orjinal olarak oynadığım tek oyun AC 3...

Diğer oyunları korsan oynadım. 3.oyun da dahil olmak üzere bütün oyunları orjinal alınmayı hak eden oyunlardır.

Black Flag güzel fakat kısa, Unity Berbat neden yapmışlar onu da anlamadım. Rogue güzel fakat çok kısa. Syndicate, GTA San Andreas'daki adam toplayıp mekan basma özelliğine selam gönderdiği için sevdim. İki çetenin de rengi malum yeşil.

Edward Kenway sağlam karakter. 3.oyundaki Connor bugüne kadarki en boş oyun karakteri olabilir. Arno karakter olarak iyiydi. Son filmdeki sokak serserisinin suikastçilikle ne alakası var onu da anlamadım.

Ana hikayeye ne oldu ? Nerde kaldık ? Black Flag'ın sonu ile diğer iki oyun arasında bağ nedir ? Günümüzdeki hikaye ne kadar çok anlatılırsa oyun o kadar güzel. Günümüzdeki hikaye az gösterildikçe oyun sıradanlaşmaya başladı.
Seviye: 3
ozan86, 21.03.2017 12:08 (0)
Mısır tarihi dönemlere ayrılıyor. Altair ile ilgisi olacaksa Selahaddin Eyyubi dönemi de anlatılabilir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.