Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > League of Legends

Avrupa LCS Bahar Finali'nin yeri belli oldu

Finaller adım adım yaklaşıyor

Ege ERKEK - 11.02.2017 23:05
Ege ERKEK - 11.02.2017 23:04
League of Legends Avrupa LCS Bahar Finali'nin bu seneki durağı belirlendi. 22-23 Nisan tarihlerinde yapılacak olan bahar finali, Almanya'nın Hamburg şehrinde düzenlenecek. The Barclaycard Arena'da sahne alacak etkinliğe ev sahipliği yapacak olan arena, 12 bin kişilik bir kapasiteye sahip. Bol ışıklı atmosferin ve dizaynların yer alacağı stadyum, daha önce farklı etkinliklere kapılarını açmıştı. Yapılan bu yer seçimi, League of Legends otoriteleri tarafından olumlu görüşler almayı başardı.

O2 World Hamburg ismiyle de bilinen etkinlik alanı, bu sene sadece League of Legends finallerine değil ayrıca Dota 2'nin ESL 2017 turnuvasına da ev sahipliği yapacak. 2016 Avrupa LCS Yaz Finali, Polonya Krakow'da, Tauron Arena'da düzenlenirken, bahar finali ise Hollanda'da kendisine yer bulmuştu.

Bakalım bu sene Almanya'da düzenlenecek olan etkinlik nasıl bir turnuvaya şahitlik edecek, hep birlikte izleyip göreceğiz.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.