Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 için haftalık madalyon sistemi duyuruldu

Oyunun yeni sistemi tanıtıldı

Mehmet Atilla Turan - 12.10.2016 16:06
Mehmet Atilla Turan - 12.10.2016 13:50
Satışa çıkmasına birkaç hafta kalan Battlefield 1 için yeni madalyon sistemi DICE tarafından açıklandı. Haftalık olan bu sistemde, oyuncular istediği madalyalar için çevrimiçi oyun sırasında en iyi olmaya çalışacak. Bu ödüller "en iyi pilot" veya "en iyi takım oyuncusu" gibi durumlar için verilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

DICE'ın açıklamasına göre her hafta istediğiniz madalyonları sahip olmak için belirli bir sınıfı oynamanız ve üç bölümlük özel evreleri geçmeniz gerek. Örnek olarak  Medic sınıfının madalyonunu gösteren DICE, madalyonu kazanmak için ilk önce Medic silahları ile 20 kişi öldürmek, 100 kişiye can basmak ve 20 kişiyi kurtarmak gibi gereksinimleri yapmak gerektiğini açıkladı. Sadece karakter bazlı madalyonların bulunmayacağını belirten DICE, bütün karakterler için geçerli madalyonlar da eklediğini belirtti, bunlardan birisi ise "Legion of Glory" adlı bir özel madalyon, elde etmek için ise bir maç sırasında farklı karaktlerle oynayıp takıma tamir ve can basmak gibi yönlerden yardım etmek ön planda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Toplamda 34 madalyon bulunuyor ve her madalyon en fazla 100 kez elde edilebililecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.10.2016 16:07 (0)
Betasında zordu madalyon sistemi biraz daha kolaylaştırmaları lazım

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.