Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 multiplayer modlarından yeni detaylar

Detaylar parça parça geliyor

Ersin Kılıç - 12.05.2016 14:10
Ersin Kılıç - 12.05.2016 14:10
Geçtiğimiz Cuma günü şahane bir tanıtım videosu ile kanımızı kaynatan Battlefield 1'in hikaye modundan çok Multiplayer modları önemli bir yer teşkil ediyor bildiğiniz gibi. Muhtemelen Multiplayer kısmını E3 2016 fuarına saklayan DICE ekibi buna rağmen oyunun bu kısmıyla ilgili birkaç detay paylaşmaya başlamış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun hayranlarının Twitter üzerinden sorduğu sorular üzerine Battlefield 1'in multiplayer modları ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıkmış. Bu bilgilere göre oyunun bu kısmıyla ilgili öğrendiklerimiz ise şu şekilde;Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.- Tanıtım gecesinde de belirtildiği gibi multiplayer modları 64 oyuncuya kadar destek verecek.
- Oyunda Conquest modu olacak
- Sunucu seçme şansımız olacak ki sanırım en iyi haberlerden birisi bu
- Levelution sistemi hakkında bilgi verilmemiş ama oyundaki yıkımın üst düzey olacağı belirtilmiş.
- Tank kullanımını diğer oyunlarda olduğu gibi tek başınıza ya da iki kişi yapabileceksiniz. Yani tek başınıza bindiğinizde hem sürüş hem atış tarafını kontrol ederken, iki kişi bindiğinizde bir kişi tankın kontrolünü yaparken diğer kişi ateş etme dinamiklerini kontrol edecek.
- Yakın dövüş silahlarının farklı avantajları ve dezavantajları olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
BladesTR, 13.05.2016 23:44 (0)
MK Okuru, 13.05.2016 01:05 (0)
Bir cod fanı olarak battlefield ümitlendirdi. Gelecek dünya diye diye s..ktiler belamızı bf ile devam bundan sonra. Cod adam olursa anca satın alırım. Activision gibi bi yayıncıda harcanıyor infinity ward yazık yav amele gibi her sene zorunlu oyun yaptırıyorlar.
MK Okuru, 12.05.2016 19:03 (0)
Daha her iki oyununda gameplayleri ortada yokken call of dutye söven koyun sürüsü? sürü piskolojisi ayağına disslike manyağı olmuş cod? gameplayler gelsin öyle konuşun cod bitti bitti diye ağlamayın her battlefield duyrulduğunda klişe sözler bunlar.
MK Okuru, 13.05.2016 00:53 (0)
Osmanlı olacak mı olsa ne güzel olur adamlara kaçma la gevurun dolü diye kovalarık :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.