Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 resmen gerçeğe dönüştü!

Gördüğümüz en başarılı Live Action videosu olmuş...

Furkan Sakoğlu - 26.10.2016 17:51
Furkan Sakoğlu - 26.10.2016 17:50
Yayımladığı Live Action videoları ile ünlü olan Hive Division kanalı, son zamanların en çok konuşulan oyunu Battlefield 1 için yeni bir fan yapımı Real Life videosu yayımladı. Abartmadan söylemeliyim ki şimdiye kadar izlediğim Live Action videolar arasında en başarılı olan yeni fan yapımı video, adeta 20 yıl sonrasının grafiklerine ışık tutmuş.Özellikle kamera açıları ile oyun hissini kaybetmettirmeden seyirciye gerçek görüntüleri aktarmayı başarabilen videoya, gelen yorumlar da muazzam. Zaten bu yorumların haklılığını da kalitede birebir deneyimleyebiliyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri Battlefield 1'in muhteşem Live Action videosu ile baş başa bırakalım:


yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 26.10.2016 19:21 (0)
Kim ne derse desin. Şuana kadar çıkmış en muazzam battlefield ve türünün en iyi oyunu. Oyunda her şeyin bir fiziği var. Oyunun sonuna doğru doğru düzgün bina kalmıyor bile. Her şey yıkılıyor. Çevreyle etkileşim içindesiniz. Kesşke birde aynı şekilde 2.dünya savaşı konulu yapsaydı dice.
MK Okuru, 27.10.2016 15:05 (0)
gerçekten mükemmel olmuş tebrik etmek lazım adamları büyük bir emek var bunun arkasında :)
Seviye: 2
tayshaun, 26.10.2016 22:55 (0)
müthiş olmuş gerçekten. açarken bu kadarını beklemiyordum. yalnız gelecekte oyunlar böyle gerçek görünürse nasıl olur diye düşündürdü. grafik tartışması biter en azından :)
Seviye: 0
hasaneryilmaz0, 26.10.2016 22:27 (0)
sevgili yazar en sonda yazan yazıyıda çevirseydin keşke daha iyi olur du.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.