Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in Hardcore mod'u yakında açılabilir

Twitter'dan güzel haber geldi

Furkan Sakoğlu - 02.11.2016 14:54
Furkan Sakoğlu - 02.11.2016 14:53
Battlefield oyuncularının büyük çoğunluğu oyunlarını normal mod'da oynuyor olsa da, tüm ekran yardımlarının kapatıldığı, dost ateşinin aktif edildiği ve düşmanların neredeyse tüm silahlarla tek mermide etkisiz hale getirilebildiği Hardcore mod'unun da seveni çok. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Hali hazırda gerçekçi bir savaş atmosferi sunan Battlefield oyunları için adeta olmazsa olmaz bir mod olan Hardcore, bilindiği üzere Battlefield 1'e çıkışı ile birlikte eklenmemiş, mod'un fanlarından yoğun tepkiler almıştı. Yakın zamanda gelecek olan bir güncelleme ile birlikte oyuna eklenmesi beklenen mod, bugün atılan Tweet'e bakılırsa, tahmin ettiğimizden de kısa bir sürede bizimle buluşabilir. Lukasz Kasprzak isimli Twitter kullanıcısının Battlefield 1 yapımcılarından Ali Hassoon'a yönelttiği, Hardcore mod'unun ne zaman geleceği sorusuna Hassoon, "beklediğinden daha kısa bir süre içerisinde" dedi. Kısacası Harcore mod'unun önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde açılmasını bekleyebiliriz.

yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.11.2016 18:30 (0)
MK Okuru, 02.11.2016 16:00 (+1)
onu yapcaklarına hikaye modunda seçim hakkı versinler tamam tüm inasnlar kardeşimdir ırkcı vs değilim ama kendi ecdadıma sıkmak biraz koyuyo insana bencillik değğil bu bi rica ..
MK Okuru, 04.11.2016 00:37 (0)
hadi ya ben henüz almadım oyunu ve bilmiyodum hardcore un olmadığını. hardcore olmazsa olmaz aga adama bi şarjör boşaltıyosun ölmüyo gerçekçiliğin içine eden bi durum
MK Okuru, 02.11.2016 19:38 (0)
Hikaye modunda secici olmanin haricinde ayrica modun gorev ve mekan sayilarinin arttirilmasi ( misal Suveys kanali, Balkanlar vs) guzel olurdu.Online guzel ama hikaye modu gercekten guzel olmus.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.