Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in harita ve modları ortaya çıktı

Sütten ağzı yanan..

Ersin Kılıç - 21.09.2016 14:59
Ersin Kılıç - 21.09.2016 14:59
EA games ve DICE firmalarının son meyvesi olan Star Wars Battlefront oldukça başarılı bir oyun olmasına karşın eksik içeriği ile büyük eleştirilerin de merkezine oturmuştu. Eksik içerikleri ve çıkışta sadece 4 adet haritaya sahip olması da oyunun ipini çeken unsurlar arasındaydı. Daha sonra çıkan içerikler ve haritalar ile toparlayan oyun, görünüşe bakılırsa her iki firma için de bir ders olmuş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Betası ile hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşan Battlefield 1 ile ilgili açıklamalara baktığımızda aklımıza "sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş" atasözü geliyor. Yapılan açıklama ile oyunun çıkışında tam 9 haritanın oyuncuları beklediği açıklandı. 9 haritanın yanı sıra oyunda 6 farklı çoklu oyuncu modu olacağı da duyuruldu. Conquest, Domination, Operations, Rush, War Pigeons and Team Deathmatch modları oyunun çıkışında oynanabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca daha önce Giant's Shadow isimli bir haritanın da Aralık ayında bedava olarak oyunculara sunulacağı açıklanmıştı. Yani bu harita ile birlikte oyundaki harita sayısı da 10'a çıkmış olacak. Oyunun açıklanan harita isimlerine ve görsellerine aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz. The St. Quentin Scar isimli haritanın henüz yayınlanmış bir görseli bulunmuyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

AMIENS


yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
Tripliex, 21.09.2016 23:35 (0)
Sina çölü vs. ismi direkt verilirken bu map'e "Empires Edge" diye fantastik bir isim vermek nedendir acaba utandıkları için mi? Bildiğin Anzac koyu be bu! Gelibolu değil mi orası? Yoksa ben mi yanılıyorum? Sina çölüne "Sinai Desert", Gelibolu'ya "Empire's Edge" hassssssssbinallahh! :D
MK Okuru, 21.09.2016 17:06 (0)
Empire's Edge haritası osmanlıyla alakalı mı yoksa başka ülkeler arasında mı?
MK Okuru, 24.09.2016 11:21 (0)
ÇEKİN ULAN SİLAHLARI BF1'DE TÜRKLER KONUŞUCAK DİĞERLERİ SUSUCAK
Seviye: 5
nerobianco, 22.09.2016 16:19 (0)
battlefield 4 teki Metro'nun benzeri olacak mı acaba. fao fortress ilginç olabilir
MK Okuru, 22.09.2016 12:43 (0)
Kestanbol Kaplıcaları haritası Gelibolu DLC'sinin içinde mi olacak?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.