Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in hikayesinden yeni ekran görüntüleri

Grafikler gerçekten başarılı

Furkan Sakoğlu - 29.09.2016 10:52
Furkan Sakoğlu - 29.09.2016 10:52
Electronic Arts ve DICE'ın merakla beklenen ve geçtiğimiz ay sorunsuz bir beta testi geçiren oyunu Battlefield 1, önümüzdeki ay raflardaki yerini almış olacak. DICE'ın radikal bir karar ile bizleri 1. Dünya Savaşı dönemine davet ettiği Battlefield 1, alışık olmadığımız bir temayı, yine alışık olmadığımız bir yöntem ile bizlere sunacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eski Battlefield oyunlarına kıyasla hikaye bakımından da çok daha zengin bir tecrübe sunacağı konuşulan Battlefield 1'in, grafiksel anlamda da gözlerimize bayram ettireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Beta'da gördüğümüz kadarı ile optimizasyon konusunda da pek bir sorun yaşatmayacak olan Battlefield 1, sorunsuz bir deneyim sunacak. Bugün ise oyunun hikaye bölümünden yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Battlefield 1'in hikaye bölümünden yayımlanan yeni ekran görüntüleri:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.09.2016 12:41 (0)
Artık grafiksel anlamda yeni bir sıçrayış gerekli bu tarz grafikler gözleri bayram ettirmeye yetmiyor standart bu oldu zaten.
MK Okuru, 30.09.2016 06:34 (0)
CGI şart bu teknoloji çok uzun zaman önce kullanılmalıydı hatta.
MK Okuru, 29.09.2016 14:07 (0)
Frostbite oyun motoru ile bence bu ısınma turları yeni konsollar ile daha iyi görsellere
sahip oyunları görürüz

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.