Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in sinematik aracı ortaya çıktı!

Ne filmler dönecek hayal bile edemiyoruz...

Furkan Sakoğlu - 07.10.2016 13:24
Furkan Sakoğlu - 07.10.2016 13:23
Çıkışına artık sayılı günler kala FPS severlerin neredeyse tamamı Battlefield 1 için gün saymaya başladı. Bugün ise DICE, Battlefield hayranlarını oldukça mutlu edecek bir duyuru yaptı. Serinin önceki oyunlarında yalnızca PC platformunda bulunan Creative Tools, DICE'dan yapılan resmi açıklamaya göre Battlefield 1'de tüm platformlar için aktif ve oyuna entegre bir şekilde gelecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Creative Tools sayesinde oyuncular kamera ayarları ile diledikleri gibi oynayabilecekken, ortaya ciddi manada kaliteli kısa filmler dahi çıkabilir. Hali hazırda serinin eski oyunlarında bu araçla muhteşem eserler görmüşken, Battlefield 1'de oyuncuların neler oluşturacağını hayal bile etmek zor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

DICE'ın Battlefield 1'e entegre şekilde hazırladığı ve tüm platformlar için geçerli olan Creative Tools'un 11 dakikalık tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Battlefield 1, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 21 Ekim'da raflardaki yerini almış olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.10.2016 14:37 (0)
oyun çok güzelde aşırı derecede pahalı en ucuz 140tlye buldum oda standart sürüm tam bile değil... bu gidişatla türk oyuncusu oyun falan alamayacak 1 yıl bekleyecez millet levelleri sonlayacak bir 1 levelden başlayacaz.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.