Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect 4

Bugüne kadar Mass Effect hakkında bildiklerimiz (Video)

Tahminlerden daha fazlası

Ceyda Doğan - 30.06.2014 09:57
Ceyda Doğan - 30.06.2014 09:50
E3 konferansında Mass Effect 4 ismini duyduğumuzdan beri, özellikle takipçilerinin ne kadar heyecanlandığını anlayabiliyoruz. Yyaımlanan tek bir videosu olmasına rağmen, genel olarak Mass Effect evreni, birçoğumuzun ilgisini çekmeyi başarmıştır.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz haftalarda Aaryn Flynn'in yaptığı açıklamayı hatırlatma fayda var: "Sizlere fazla bir şey anlatamam ancak ekibimizin orjinal üçlemeyi oynayan oyuncuları sevindirecek yenilikçi fikirleri var. İlk üçlemenin ve yeni oyunun hikayelerini gerçekten ilginç bir şekilde bağdaştıracağız." Bunun üzerine Eurogamer anılarımızı canlandıracak başarılı bir video yayımladı. Tabii bol tahmin eşiğinde.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İyi seyirler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.