Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > eSpor

CSGO Dünya Şampiyonu milli takımımızın frag videosu yayımlandı

Müthişsiniz çocuklar!

Onur Güner - 24.10.2016 16:37
Onur Güner - 24.10.2016 16:36
Dünyanın en iyi CSGO milli takımına sahip olduğumuzu duyurduğumuz 2016 CSGO Dünya Şampiyonası'nda millilerimiz final maçına kadar kıyasıya mücadele vermiş ve bizlere muhteşem maçlar izlettirmişti. Final maçında ise Arjantin ekibini 2-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan milli takımımız bizi gururlandırmış ve İstiklâl Marşımızı tüm dünyaya dinletmişlerdi. Turnuvanın organizastör şirketi olan efrag.net ise resmi Youtube kanalından turnuvanın şampiyon ülkenin yani ülkemizin oyuncularının maçlar sırasında aldığı fraglardan oluşturulmuş bir video yayımladı. Ancak video her ne kadar güzel ve titizlikle hazırlanmış olsa da, maalesef finalde Arjantin ile karşılaştığımız maçlardan herhangi sahneler konulmamış. Oysa o kadar güzel sahnelerimiz de vardı.Ama hatırlarsanız turnuvanın yorumcuları ve spikerleri hep Arjantin milli takımını övmüş, şampiyon olmamıza rağmen bile seyircilere Arjantili oyuncuları anlata anlata bitirememişti. Eh hâl böyle olunca, videoya da Arjantin karşısında aldığımız başarıların konulmamış olması çok normal. O sahnelerin konmaması ile alakalı Türk espor tutkunlarından tepki alan efrag.net ise herhangi resmi bir açıklama yapmadı.Ama olsun, videodaki o güzel sahnelerimiz aslında tüm dünyaya yeter de artar bile.
yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
iamersen, 25.10.2016 09:35 (0)
herşey güzelde turnuvayı sunan spikerin ne denli taraf tuttugu apaçık ortada arjantinlilerin hep böle güzel atışında sesinin heyecan dozunu arttırıyor bizim despe adamı smoktan vuruyor nerdeyse oturup ağlıcak
Seviye: 5
129912994, 25.10.2016 08:37 (0)
bizden biri çiksa da özellikle finale odalı şu videonun bi benzerini yapsa ya :)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.