Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'ın Playstation 4 Pro videosu geldi

Hem de oynanış videosu

Onur Güner - 05.11.2016 13:19
Onur Güner - 05.11.2016 13:18
Daha dün yani 4 Kasım 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Infinite Warfare önce torrent olarak kırılmış ve herkeste şok etkisi yaratmıştı. Ayrıca oyuna gelen inceleme puanları da oldukça yüksekti. Ancak bütün bunların yanında hemen hemen her konsol oyuncusunun merak ettiği bir soru vardı ki o soru da sonunda cevaplandı. Çıkmasına daha 5 gün olmasına rağmen Sony firmasının Playstation 4 Pro konsoluna bazı kullanıcılar daha erken erişebilmiş ve oyunların çoğunu oynayabilmişti. Call of Duty serisinin hayranlarının o merak ettiği soru ise acaba Call of Duty: Infinite Warfare, Playstation 4 Pro'da nasıl çalışıyor sorusu yayımlanan bir oynanış videosuyla cevaplandı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Maxwell Inc. Studios adlı Youtube kanalından paylaşılan bol patlalamalı çatlamalı video bizlere oldukça güzel bilgiler veriyor. Zira hem grafiksel hem de dinamiksel olarak Playstation 4 Pro'nun farkı hissediliyor gibi. Ayrııca karakter detay dokuları da kaliteli gibi gözüküyor. Bakalım oyun, konsolun bütün özelliklerini sonuna kadar kullanabilecek mi bekleyip göreceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan, Playstation 4 Pro konsolu 10 Kasım 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.
yorumlar (22)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
JAGUARpars, 05.11.2016 17:12 (0)
oyun ilginç bir şekilde hoşuma gitti pro yu ise sevmeyenlerin çoğu xbox fanboyları onların sevmesine gerek bile yok tamam da adam gibi eleştiri yapsana kardeşim xbox one dan kat kat daha bir konsol anla artık bunu
MK Okuru, 05.11.2016 14:13 (0)
MK Okuru, 05.11.2016 16:13 (0)
ahahaha grafiklere bak, benim 4 senelik ekran kartında bile böyle zaten grafikler konsolcular tam yolunacak kaz
Seviye: 0
OyunMeraklısı311, 07.11.2016 19:46 (0)
Hadi yine ( Yani diğerleri kötü bu değil anlamında yine ) Singleplayer iyi de Multiplayer'i batırmışsınız. Çoğu kişi bu oyunu Multiplayer oynamak için alıyor. Nerde o eski Tactical Nuke'lar ?
MK Okuru, 07.11.2016 10:35 (0)
ahahaha yorumlayan bebelere de bak enaz 4 bintl lik bilgisayar veya 1000 tl lik ekran kartı olan bilgisayarı 4k görüntü veren konsolla karşılaştırıyorlar insanda biraz fiyat karşılaştırma dürtüsü olur "pc yi geç" sadece ekran kartını dikkate al 4000 tl yapar akıl lazım akıl kayda değer farkta akıl

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.