Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Carl'dan Walking Dead'ten ayrılacağı dedikodularına cevap geldi

O silahı yere bırak evlat

Ersin Kılıç - 06.12.2016 15:10
Ersin Kılıç - 06.12.2016 15:09
Özellikle uzun soluklşu dizilerde yer alan küçük oyuncular yıllar geçtikçe adeta gözümüzün önünde büyüyorlar. İşte bu karakterlerden birisi de Walking Dead'te 7 sezondur Carl karakterine hayat veren Chandler Riggs.

Bu sene üniversiteye başlayacak olan ve 7 sezonluk sözleşmesi bulunan Chandler Riggs'ın diziden ayrılacağına dair bazı dedikodular ortaya çıkmıştı. Bu dedikoduları tetikleyen mesajlardan birisi de aktörün babasından gelmişti. İşte bu durum ile ilgili birinci ağızdan yanı Chandler Riggs'ten açıklama gelmiş.Katıldığı bir söyleşide durumu anlatan Chandler Riggs diziye devam etmek istediğini ama aynı zamanda üniversiteye de gideceğini belirtmiş. "Nasıl gideceğini asla bilemezsiniz." diye açıklama yapan genç oyuncu hem üniversiteye hem de diziye devam etmek istediğini şu sözleri ile belirtmiş; "Walking Dead'te olmayı, oyun oynamayı, arkadaşlarım ile takılmayı seviyorum ve mümkün olduğunca normal bir yaşam sürüyorum. Yani üniversiteye gitmekte hayatımdaki güzel ve normal deneyimlerden birisi."

Üniversiteye gitmenin normal olduğunu sarfeden Chandler Riggs her ikisini de beraber götürmenin kolay olmayacağını ama mümkün olduğunu da sözlerine eklemiş. Kısacası genç oyuncu rolüne devam etmek istiyor ama yapım ekibinin fikri çizgi romanla örtüşecek mi, bunu zaman gösterecek.

yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
ozan86, 08.12.2016 09:37 (0)
Dizinin şu anda çok sıkıcı olduğunu, 8.sezona geçiş sezonu olduğunu söylemiştim. Bu karaktere de sinir oluyorum :) onu da söylemiştim.

Şunu da eklemem lazım. Biz burada reyting oranları diyoruz fakat çoğumuz diziyi internetten izliyoruz. Bence dizinin sıkıcı ilerlemesi izlenme oranını düşürmez.

Yine de şöyle bir gerçek var. İnsanlar sosyal hayatını dizi saatlerine göre ayarlayabiliyor. Eğer dizi heyecanlı ilerlese, bu akşam mutlaka izlemem lazım diyerek diğer planlar ertelenir. Ama eğer sıkıcı ilerliyorsa aman boşver tekrarına bakarım da diyebiliriz. Bu yüzden reyting oranı anlam ifade eder.
MK Okuru, 06.12.2016 15:27 (0)
Bu diziyi izleyen var mı hala? Reytingler yerlerde sürünüyor bu dizinin.
MK Okuru, 07.12.2016 16:31 (0)
bu diziyi beğenmeyenlere atv de emrahın dizisi var aşk ve mavi diye onu izlesinler :D :D :D
MK Okuru, 06.12.2016 20:25 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.