Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

CoD: Infinite Warfare'in Live Action videosu geldi

Michael Phelps başrolde

Ersin Kılıç - 26.10.2016 13:16
Ersin Kılıç - 26.10.2016 13:16
Yakından takip edenler bilir, Activision firması her sene çıkardığı Call of Duty serisinin yeni halkası için Live Action videolara imza atıyor. İşte her sene olduğu gibi bu sene çıkacak olan Call of Duty: Infinite Warfare'ın Live Action videosu da yayınlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

2016'nın en kötü yıl olduğu belirtilen haberlerden sıkılan oyuncular bu Live Action videosunda uzaya çıkmaya karar veriyor ve burada oyunun uzay teması ile bağdaştırılan bir video ile karşılaşıyoruz. Videonun önemli konukları ise bu sene Olimpiyat madalyalı yüzücü Michael Phelps ve daha çok komedi filmlerinden hatırlamamıza rağmen Alien Covenant kadrosunda da yer alan Danny McBride olmuş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

4 Kasım'da çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun bu yeni live action videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 26.10.2016 14:38 (0)
Çok feci bir yenilgi olacak bu kez..Yırtınmalar da MW remastered da kurtaramayacak..Betada multiplaye'da yüz modellemesi bile yapılmamış(ki normal sürümde de öyle olacak)
BO3'ün aynısını yapmışlar sanki yeni bir Map Pack'mış gibi..Yazık ki BF1'den daha teknolojik olmasına rağmen vasat olacak..
MK Okuru, 26.10.2016 22:15 (0)
Call of duty yi de yasaklasınlar bari Türkiye de, yıl olmuş bilmem kaç Türkler uzaya çıkamamış !! Bu hakarettir derhal yasaklanmalı!!
MK Okuru, 26.10.2016 17:31 (0)
ACTIVISION : PARA PARA PARA. Niye attınız Infinity W.'yi kuran 3 kişiden 2'sini ve MW2'yi yapan onlarca kişiyi ? Onlar olsaydı hiç bu gelecel reması olmaz, olsa bile gelen tepkiden sonra hemen değiştirirlerdi. Burada hiç ÇÖP OF DUTY demeye gerek yok.
MK Okuru, 26.10.2016 15:44 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.