Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Conan Exiles

Conan Exiles'a yapımcı günlüğü videosu geldi

Yeni görüntüler bu videoda

Ersin Kılıç - 06.01.2017 14:30
Ersin Kılıç - 06.01.2017 14:29
Funcom tarafından geliştirilen 3 Conan oyunundan biri olan ve açık dünya hayatta kalma dinamiklerini içermesi ile dikkat çeken Conan Exiles için yeni bir video daha yayınlandı. Daha önce oynanış görüntülerine yer veren ekip bu sefer yapımcı günlüğü videosu ile karşımıza çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kendi kalemizi yapabileceğimiz, yeni silahlar ve ekipmanlar üretebileceğimiz, köle toplayıp diğer oyuncuların kalelerine saldırılar düzenleyebileceğimiz oyunun çok yakında erken erişime açılacak. Oynanış görüntüleri ile süslenen bu yapımcı günlüğü videosunda ekipten önemli isimlerin yorumlarına yer verilmiş. Oynanış dinamikleri ve oyunun görsel gücünü daha yakından görme şansına eriştiğimiz bu yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.01.2017 01:38 (0)
yahu bunu zaten youtube dan da izlersin arkadaş,Türk oyun sitesine koyuyorsun bi altyazı koyuversen ne olur herkes anlasın :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.