Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Deadpool 2

Deadpool 2 için bir karakter daha doğrulandı

Kafamızı koyacak bir omuz daha..

Ersin Kılıç - 20.04.2017 11:37
Ersin Kılıç - 20.04.2017 11:36
Deadpool 2 filmi için oyuncu haberleri gelmeye devam ediyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde filmin en büyük soru işareti çözülmüş ve Cable karakterini Josh Brolin'in canlandıracağı resmi olarak açıklanmıştı. Brolin ve Ryan Reynolds'un sosyal medya atışmaları şimdiden başlamışken film için karakter duyuruları da gelmeye devam ediyor.

Daha önce Brianna Hildebrand'ın canlandırdığı Negasonic Teenage Wathead ve Stefan Kapicic'in canlandırdığı Colossus karakterlerinin de devam filminde olacağı açıklanmıştı. Hatta Karan Soni'nin canlandırdığı taksici dostumuz Dopinder'in de filmde olacağını öğrenmiştik. Bugün ise Deadpool'un ilk filmde yeri geldiği zaman kafasını omzuna yasladığı, yeri geldiği zaman bıngıldağını okşadığı Blind Al (Âmâ Al) karakterinin de devam filminde olacağı duyuruldu.

Leslie Uggams'ın canlandırdığı Blind Al karakteri muhtemelen devam filminde de lafı gediğine oturtmaktan geri kalmayacak. Deadpool 2 filmi 2018 yılında gösterime girecek.
yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.