Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Denuvo

Denuvo'nun yeni sürümü de kırıldı

Korsanlar durdurulamıyor

Furkan Sakoğlu - 16.04.2017 13:39
Furkan Sakoğlu - 16.04.2017 13:38
PC oyun dünyasının adından sıkça söz ettiren yazılım koruma uygulaması Denuvo, son yıllarda birçok oyunun crack'lenmesini önlüyordu, bu sayede oyunların orjinal satışlarına da ciddi anlamda etki ediyordu. Ancak Capcom'un yeni oyunu Resident Evil 7'nin yalnızca 5 gün içerisinde kırılmasından sonra firmalarında Denuvo'ya olan güveni sarsılmıştı. Daha sonra Mass Effect: Andormeda'nın da kırılması, ne yazık ki korsanların hiçbir şekilde önünün kesilemeyeceğini göstermişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Denuvo ise yeni bir koruma kalkanı geliştirmiş, bu sayede yeniden eski kırılması zor günlerine döneceğini açıklamıştı. 2Dark, Nier: Automata ve Dead Rising 4 gibi yapımlar, Denuvo'nun yeni nesil koruma kalkanınından güç alıyordu. Ancak görünüşe bakılırsa yeni Denuvo da korsanların önünde duramadı ve 2Dark çıkışından kısa bir süre kırıldı. Kırılan 2Dark'ın 32 Bit'lik sürümü olduğunu belirtelim, 64 bit'lik Denuvo'lar hala daha kırılmış durumda değil, bu nedenden dolayı Dead Rising 4 hala daha korsan sitelerde boy gösteremedi.

yorumlar (29)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.04.2017 13:42 (-1)
denuvo ile korsanlar arasında yapılan bu kutsal savaşta korsanların yanında yer aldığımı belirtmekten kıvanç duyarım
MK Okuru, 24.04.2017 00:17 (0)
Siz neden bazı yorumları onaylamıyorsunuz? Korsana bu kadar karşı olunmaz! Fiyatlar malum. Fiyatlar böyle olduktan sonra Korsana Evet! Haa bu arada başka bir crack grubu Syberia 3 oyununu da kırdı! Syberia 3 Denuvo en son sürümü olan x64 sürümünü kullanıyordu. Korsan fiyatlar düşmeden ASLA BİTMEZ!
MK Okuru, 17.04.2017 17:08 (0)
burada konsollarin da kirilmasini isteyen ruhu fakir,hirsiz arkadaslara sesleniyorum,yarin oburgun sizin emeginiz calindiginda da sizi gormek isterim.azicik haysiyetli olun insanlarin emegine goz dikmeyin.kimse oyun fiyatlarindan aglamasin elin avrupalisi catircatir aliyor,bizde de dolar kuru ortada

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.