Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dissidia: Final Fantasy

Dissidia için yeni bir karakter duyuruldu

Y'shtola ismi bir yerden tanıdık geliyor mu?

Hürcan Köse - 25.11.2015 17:30
Hürcan Köse - 25.11.2015 17:30
Final Fantasy serisindeki karakterlerin bulunduğu dövüş oyunu Dissidia, önce Japonya için arcade makinelerine, daha sonra da PS4 platformuna çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun çıkışına çok az bir süre kalmışken Square Enix oyuna gelen yeni karakteri tanıttı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Final Fantasy'nin ana oyunları çerçevesinde çok da bilinmeyen bir isim Y'shtola. Ama Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oynadıysanız bu isim size çok tanıdık gelecektir. Online oyunun hikayesinde oldukça büyük bir yer edinen Y'shtola, Dissidia'da Final Fantasy XIV'i temsil edecek kişi oldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 27.11.2015 08:43 (0)
Abi oyunun ilk trailerlarından beri vardı bu karakter ya :D çok güzel takip ediyonuz alksşjdasşd ama önemli olan bunu vermeniz haber olarak :D

ve Not oyun Pc yada konsol değil Arcade MAchine lere geliyor kısaca bu oyunu unutun :D ama bir ara Ps4 testlerinide yapmışlardı belki çoook ileride gelir:D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.