Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
makale

Merlin'in Kazanı > Makale > Halo 4

Dünden bugüne Halo oyunları - Makale

Seride neler oldu?

Hasan Uğur Nayır - 25.11.2011 17:13
Hasan Uğur Nayır - 25.11.2011 16:53
Xbox’ın tartışmasız en iyi serilerinden biri olan Halo’ya, hikayeyi anlatan ana oyunlar dışında farklı yapımlar da katıldı. Hatta bazıları kendilerine yer bulacaktı, ancak iptal edildi. Kısaca seriyle ilgili oyunlara göz attık.

Halo: Combat Evolved

Bungie tarafından geliştirilen Halo: Combat Evolved, 15 Kasım 2001’de ilk Xbox için piyasaya sürüldü. 2 sene sonra ise Gearbox Software tarafından PC platformuna multiplayer’na yapılan bazı eklemelerle birlikte port edildi. Master Chief (Diğer isimleri John veya Spartan 117) ile ilk defa burada tanışmıştık. Oyun, yapıma adını da veren Halo olarak çağrılan Installation 04 isimli halka şeklindeki uzay istasyonunda geçiyordu.


yorumlar (15)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 27.03.2015 19:20 (0)
Bence halo oyunu çok güzel ben halo ODTÜ dışında hepsini oynadı bu arada mani menü müziği çok güzel ilk başda sıkılıyoruz ama sonra çok güzel ve aksiyonlu oluyo ben bir kızım ama güzel dövüş oyunları oynarım
MK Okuru, 30.11.2011 13:44 (0)
Halo tam bir başyapıt.Başta biraz sıkıcı gelebiliyor ama oynadıkça başından kalkamıyorsunuz.Özellikle müzikleri tam bir şaheser.Ben halo3 ve halo combat ev. aniversary oynayamadım çünkü pc ye çıkmadı.Umarım pc çıkarırlar.Oynamayanlara tavsiye ederim.
MK Okuru, 27.11.2011 16:43 (0)
halonun flimi yapılıcaktı sanırım bunun hakkında bilgisi olan
varmı


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.