Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

F1 şampiyonu Hamilton'un CoD: Infinite Warfare'da ne işi var?

Oyunda ünlü bir isim daha

Ersin Kılıç - 19.10.2016 13:27
Ersin Kılıç - 19.10.2016 13:27
Call of Duty: Infinite Warfare'de bildiğiniz gibi gelecekte geçen bir senaryo ile karşılaşacağız. Hikaye modu merak edilen yapımın bu kısmında ünlü isimlerin yer aldığı daha önce açıklanmıştı. işte bu isimlere yeni birisi daha eklendi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha önce Game of thrones serisinde Jon Snow'u canlandıran Kit Harington'un ana düşmanımız olacağı açıklanmış ve oyunun videolarında kendisini görme şansına erişmiştik. Bunun dışında UFC dövüşçülerinden Conor McGregor'un da oyunda yer aldığı belirtilmişti. işte bu iki önemli isme katılan son kişi de F1 şampiyonu Lewis hamilton oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Lewis hamilton yaptığı açıklama ile oyunun bir parçası olduğunu duyurdu. Buna rağmen oyunda hangi rolde ya da nasıl bir öneme sahip olduğuna dair bir bilgi paylaşmadı. Buna rağmen hamilton'un twitter adresi üzerinden paylaştığı görsele bakarak kendisinin iyi tarafta olacağını çıkarabiliriz. Baksanıza yüzünden iyilik akıyor adeta..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Super mario oyunlarıyla büyüdüm" diyen Hamilton, bilgisayar oyunlarındaki gelişimin ve gerçekçiliğin çılgınca olduğunu da belirtmiş. Bu projenin kendisi için güzel bir deneyim olduğunu belirten Hamilton ayrıca serinin uzun yıllardır hayranı olduğunu ve bir parçası olmaktan onur duyduğunu da sözlerine eklemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.10.2016 23:39 (0)
Bune lan torpilli adam alır gibi saçmaladınız şirkette baskı var beyler bence.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.