Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > World of Warships

Fransız Kruvazörleri World of Warships Limanlarına Yanaştı

Bugün oyuna eklenen yeni Fransız gemileri aracılığıyla uçak gemileri ve destroyerlere ölüm saçacaksınız

Furkan Sakoğlu - 21.04.2017 12:35
Furkan Sakoğlu - 21.04.2017 12:35
Nihayet beklenen gün geldi çattı! World of Warships limanlarına üzerinde Fransız bayrakları dalgalanan 10 kruvazör demirledi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.“Fransız kruvazörleri benzersiz çarpışma özellikleri ve sadece onlara özel sarfiyat malzemeleriyle oyun içi savaşların kaderini değiştirebilecek potansiyele sahipler,” diyen World of Warships Baş Yapımcısı Artur Plociennik, sözlerini, “Bu gemilerle pozisyonunuzu hızla değiştirebilir, kısa mesafe torpido atışlarında harikalar yaratabilir ve destroyerlerin oyun planlarını bir çırpıda bozabilirsiniz. Fransız kruvazörleriyle avlanan değil avcı olmaya hazır olun,” şeklinde tamamladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni gemiler güçlü toplara sahip olmanın yanında yüksek manevra kabiliyetleri ve taktiksel çeşitlilikleriyle göz dolduruyorlar. Ayrıca bu gemilere özel olan ve kendi sınıflarındaki diğer ülkelerin gemilerine açık olmayan “Motor Takviyesi” sarf malzemesini kullanarak zaten çevik olan yapılarını daha da hızlı bir hale getirebilmekteler. Fransız kruvazörlerinin torpido koruması destroyerlere karşı ciddi bir avantaj sağlarken sahip oldukları güçlü torpidolar da bu gemi serisine yakın çarpışmalarda ciddi avantajlar sağlıyor. Savaşların çeşitli noktalarında ve farklı rollerde yer alabilen bu kruvazörler, düşman destroyerlerine karşı seri bir şekilde kanat değiştirebiliyor, destroyerler, hafif kruvazörler ve uçak gemilerine kafa tutabiliyorlar. Bu yetmezmiş gibi 6. seviye ve üzerindeki Fransız kruvazörleri, savaş gemilerinin canını sıkabilecek duruma dahi gelebiliyorlar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

2. Dünya Savaşı’nda gösterdikleri başarılarla adından söz ettiren Bougainville gemileriyle açılışı yapan bu yeni seride oyunun ne hızlı kruvazörlerinden Émile Bertin ve sağlam zırhıyla torpidolara bana mısın demeyen La Galissonnière gibi gemiler bulunuyor.

yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.