Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Halo Wars 2

Halo Wars 2'nin inceleme notları gelmeye başladı

Gayet başarılı gözüküyor

Furkan Sakoğlu - 16.02.2017 13:34
Furkan Sakoğlu - 16.02.2017 13:33
Microsoft'un oyun dünyasına kattığı en ünlü serilerden biri olan Halo'nun RTS türü ile tanışmasına neden olan Halo Wars'ı, 2. oyunu ile 21 Şubat 2017'de oyuncular ile buluşacak. PC ve Xbox One platformları için geliştirilen Halo Wars 2, RTS severlere oldukça keyifli anlar yaşatacak gibi gözüküyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Tabii ki basın kuruluşlarına önceden ulaştırılan Halo Wars 2'nin inceleme notları da bugünden yayımlanmaya başladı. Genel olarak kritiklerden olumlu yorumlar almayı başaran Halo Wars 2, son yıllarda RTS açlığı çeken strateji severlere ilaç gibi gelecek. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Microsoft'un merakla beklenen yeni RTS oyunu Halo Wars 2'nin ilk inceleme notları:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Polygon – 8
GamesRadar+ – 3/5
Destructoid – 7
Digital Trends – 3/5
Hardcore Gamer – 4/5
Critical Hit – 8.5
CGMagazine – 8
EGM – 9
COGconnected – 95/100
Gaming Nexus – 9.5


yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.02.2017 23:50 (0)
8.2 civarı bir ortalama cıkmış , fena degil lakin 9 - 9.5 arası bir ortalama bekliyordum. Durup düşünmene neden olan bir ortalamaya sahip zira puanların nereden kırıldığı merak konusu.
MK Okuru, 16.02.2017 23:09 (0)
oyun içi videolardan ve görsellerden iyi bir oyun olacağı aşikar fakat microsoft mağazasındaki fiyatı gördükten sonrada yok daha neler dedim 250 liralık bir oyun değil tabi ki de sonra neden rts türü öldü 40 yılda bir rts çıkar o da 250 tl gibi saçma yüksek bi fiyattan çıkar

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.