Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn'ın girişi ve sonu sızdı

Sony iptal Sony şok

Onur Güner - 10.01.2017 18:33
Onur Güner - 10.01.2017 18:32
İlk önce uyaralım. Bu haberde yer alan videoda daha piyasaya çıkmamış Horizon: Zero Dawn adlı oyun ile alakalı sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer almaktadır.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Gün geçmiyor ki oyunla hakkında yeni bir sızıntı gelmesin. Şimdi de yeni bir sızıntı sadece Playstation 4 konsoluna geliştirilen Horizon: Zero Dawn için yaşandı. 4Chan üzerinden paylaşılan bir videoda bir oyuncu Guerilla Games tarafından titizlikle geliştirilen Horizon: Zero Dawn'ın tamamını oynadı ve oyunun ilk başı ile sonunu video olarak Youtube kanalından paylaşarak büyük sızıntıya imza attı. ActualGameFootage adlı Youtube kanalından paylaşılan video hemen hemen 9 dakika uzunluğunda ve oyunun ilk girişindeki eğiti bölümü ve sonundaki final bölümünü görebiliyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha çıkmasına hemen hemen 1,5 ay olan oyunun bu kadar erken sızdırılması gerçekten ilginç. Bir de sızdırılan bölümleri gerçekten oyun için çok önemli bölümler. Muhtemelen Sony olaya el atıp videoyu şikayet edecek ama o zamana kadar oyunun sonunu binlerce kişi görmüş olacak. Açıkçası bana göre oyun beklenileni verecek gibi gözüküyor ama tabii ki tamamen oyunu oynamak, dinamiklerini yaşamak gerekiyor. Siz ne diyorsunuz bu konuda? Sizce de oyun güzel olmuş mu yoksa beklenilenin çok altında mı kalacak?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan hatıralım; oyun 28 Şubat 2017 tarihinde sadece Playstation 4 konsolu için piyasaya çıkacak.

yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.01.2017 10:59 (0)
bu oyunda amacın ne olduğunu hala kestiremiyorum, tamam bişeyler yapılıyo ama ne yapılıyo, ne için yapılıyo, no man sky gibi çıkmasa bari
Seviye: 1
Alicenko, 11.01.2017 20:49 (0)
Seviye: 1
Ludacris, 11.01.2017 15:30 (0)
Oyunnun yapımcı firması belli Guerilla Games. Killzone faciların'dan sonra benim için bitik bir firma. Bu oyunda ilk bir gazla alınıp, sonrasında kendini tekrar etmesinden dolayı 1 ayda sönüp gidecek.
MK Okuru, 10.01.2017 19:41 (0)
Sitenizdeki son zamanlardaki abuk subuk alt başlıklara kafayı taktım. Hasta mısınız? Yoksa ben mi hastayım bilmiyorum. :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.