Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Logan

Hugh Jackman, Logan'ın farklı bir sona sahip olmasını istemiş

Hangisi daha iyi olurdu?

Hürcan Köse - 15.03.2017 09:24
Hürcan Köse - 15.03.2017 10:24
Aşağıda okuyacağınız haber geçtiğimiz haftalarda vizyona giren ve hala sinema salonlarında gösterilmekte olan Logan'ın sonu hakkında spoiler içermektedir. Eğer filmi izlemediyseniz veya sonu hakkında herhangi bir bilgi almak istemiyorsanız haberi okumanızı tavsiye etmiyoruz.Neredeyse yirmi yıldır Logan rolünü başka kimseye kaptırmayan ve bu rol için de başka kimsenin akıllara gelmemesini sağlayan Hugh Jackman, Logan'ın sonunu aslında çok farklı bir şekilde hayal etmiş ve senaryoyu ilk eline aldığında filmin sonunda Logan'ın ölmemesini, hayatta kalmasını istemiş.

Yahoo'ya verdiği röportajda konuşan Jackman, başta bu fikrin mantıklı geldiğini ancak daha sonra yönetmen James Mangold'a hak verdiğini ve ölümsüz bir karakterin, öldüğü noktada "Demek böyle bir hismiş" demesinin daha dramatik olacağını anlamış.

Logan'ın sonunu ve genel olarak tamamını güzel yapan birçok şey var. Ancak gerçekten de Hugh Jackman'ın dediği gibi, ölümsüz olduğunu düşündüğünüz bir karakterin dramatik bir şekilde can vermesi belki de bir süper kahraman filmini en iyi hale getirebilecek şey olabilirdi. James Mangold da bunu ön görüp, buna göre hareket etti ve ortaya harika bir final çıktı.
yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.03.2017 02:52 (+1)
bi önceki seriye göre rezalet cocuk filmi gibi nerelere bağladılar saçmaladılar 3 gün gibi bi zaman diliminde filmde kursunları vücudundan cıkaran olumsuz logan oluyor komik dorusu
MK Okuru, 15.03.2017 15:44 (0)
Seviye: 3
ozan86, 16.03.2017 12:00 (0)
Ölmese film bu kadar beğenilmezdi. Kabul edelim :)

Ayrıca sonunu Kabadayı'dan çalmışlar :)
MK Okuru, 15.03.2017 14:12 (0)
ölmek "Demek böyle bir hismiş" ilk izlediğimde bende böyle anlamıştım ama ikinci vizyonumda o sahnede laura laura diyo "Demek boba olmak böyle bir hismiş" diye anladım, kiz da ona boba diye cevap veriyor.
MK Okuru, 15.03.2017 22:27 (0)
Ne ölmesi kardeşim...FİLMin devamı çekilecek uzun yıllar
Marvelde hiç bir karakter ölümlü değil..
Kaqitalizme ters...


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.