Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
İnceleme

Merlin'in Kazanı > İnceleme > I AM PLAYR

I AM PLAYR - İnceleme

Siz Guiza'nın neler yaşadığını biliyor musunuz?

Ozan Yakut - 03.01.2012 14:38
Ozan Yakut - 03.01.2012 13:38
Akıllara hemen  Mateja Kezman'a "Are you player? Are you player?" diye bağırıldığı görüntüler gelse de, I AM PLAYR Facebook'ta ücretsiz oynadığımız yeni oyunumuz.

Oyun endüstrisinin gittiği yeni yön, oyuncunun kendini ara videolar ve sinematik geçişlerde izleyip filmin içinde hissetmesi, karakterine daha çok bağlanması, bir nevi film oynama yönünde. Spor oyunlarının gittiği yön ise, sporcu hayat simulasyonu günlük hayatı RPG gibi yaşamak yönünde. NBA, FIFA PES kariyer modlarında hatta bilhassa NSS'de bolca bunu görüyoruz.

İşte I AM PLAYR (IAP) bize yıldız bir golcünün hayatını yaşama imkanı veren We R Interactive firmasının yeni oyunu. Oyunu başında İngiltere Championship liginin müzmin orta sıra takımlarından River Park FC'nin altyapıdan yetişme genç golcü adayı olarak ilk profesyonel kontratımıza imza atarak başlıyoruz. Her hafta alacağımız maaş, forma giyme ve gol bonuslarımız genç bir oyuncunun dudağını uçuklatacak cinste olmasa da, gayet yeterli.


Forvetteki partnerimiz Danny Deans, namı diğer "Deano", River Park F.C. nin efsane kaptanı. Futbol hayatının son baharına gelmiş olsada R.P.F.C'yi tek başına ayakta tutmaya çalışıyor. Taraftarlar ise Deano'ya ultra-profesyonel yaşam tarzı sayesinde yıllardır kaybetmediği istikrarı yüzünden resmen tapıyor.Kaptan bizim gibi parlayıp sönen onlarca genç oyuncu gördüğünden forma bulmaya başlayıp, ilk gollerimizi attığımız haftalarda bize, "Daha futbolcu falan olmadın, havalanma hemen genç, iki dakka adam ol!" şeklinde yaklaşıyor. Hatta bizi acımadan tüm takım önünde güzelce fırçalamaktan bile çekinmiyor.

Spoiler verip oyununuzun zevkini kaçırmamak için detaya inmiyorum ama kaptanın da uğraştığı kendi sorunları var. Size tavsiyem ne ona kendinizi ezdirin, ne de bu gerçek River Park efsanesini kendinize düşman edecek kadar asi olun.
76
68
Okur Puanı: (55Kişi)
Puanın:
                                         
Yapımcı-Yayıncı: We R Interactive - Big Balls Productions
Çoklu Oyuncu:Yok Türü: Simülasyon, Spor, Web Tabanlı

- Futbol oyunlarına yenilikçi bir fikir, gerçek görüntülerden oluşturulmuş videolarla daha sağlam bir atmosfer yakalaması, futbolun yanında futbolcunun özel yaşamının da detaylarına iniyor olması
-Oyunun hızı internet bağlantınız ile orantılı, çok çabuk bağımlılık yapıyor
yorumlar (310)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.02.2015 15:50 (0)
Abi telefonla oynuyordum nasıl maç yapılıyor maç yapamıyrorum
MK Okuru, 31.01.2015 09:13 (0)
Bu Billy Laidlaw kariyerinde kaç gol atmış oyunun asıl yıldızı
Dany Deans oyunun başında 139 gol attığını söylemişti Billy'nin
şöhreti kısa sürdüyse 30 falandır heralde deme


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.