Ana Sayfa   PC   PS3   PS4   X360   Wii   iOS   PSP   PS Vita   DS   3DS   Röportaj   Teknoloji   Makale   Anket       MK TV      
 

I AM PLAYR > İnceleme

Ozan Yakut - 03.01.2012 13:38:00

I AM PLAYR

Siz Guiza'nın neler yaşadığını biliyor musunuz?

Akıllara hemen  Mateja Kezman'a "Are you player? Are you player?" diye bağırıldığı görüntüler gelse de, I AM PLAYR Facebook'ta ücretsiz oynadığımız yeni oyunumuz.

Oyun endüstrisinin gittiği yeni yön, oyuncunun kendini ara videolar ve sinematik geçişlerde izleyip filmin içinde hissetmesi, karakterine daha çok bağlanması, bir nevi film oynama yönünde. Spor oyunlarının gittiği yön ise, sporcu hayat simulasyonu günlük hayatı RPG gibi yaşamak yönünde. NBA, FIFA PES kariyer modlarında hatta bilhassa NSS'de bolca bunu görüyoruz.

İşte I AM PLAYR (IAP) bize yıldız bir golcünün hayatını yaşama imkanı veren We R Interactive firmasının yeni oyunu. Oyunu başında İngiltere Championship liginin müzmin orta sıra takımlarından River Park FC'nin altyapıdan yetişme genç golcü adayı olarak ilk profesyonel kontratımıza imza atarak başlıyoruz. Her hafta alacağımız maaş, forma giyme ve gol bonuslarımız genç bir oyuncunun dudağını uçuklatacak cinste olmasa da, gayet yeterli.


Forvetteki partnerimiz Danny Deans, namı diğer "Deano", River Park F.C. nin efsane kaptanı. Futbol hayatının son baharına gelmiş olsada R.P.F.C'yi tek başına ayakta tutmaya çalışıyor. Taraftarlar ise Deano'ya ultra-profesyonel yaşam tarzı sayesinde yıllardır kaybetmediği istikrarı yüzünden resmen tapıyor.Kaptan bizim gibi parlayıp sönen onlarca genç oyuncu gördüğünden forma bulmaya başlayıp, ilk gollerimizi attığımız haftalarda bize, "Daha futbolcu falan olmadın, havalanma hemen genç, iki dakka adam ol!" şeklinde yaklaşıyor. Hatta bizi acımadan tüm takım önünde güzelce fırçalamaktan bile çekinmiyor.

Spoiler verip oyununuzun zevkini kaçırmamak için detaya inmiyorum ama kaptanın da uğraştığı kendi sorunları var. Size tavsiyem ne ona kendinizi ezdirin, ne de bu gerçek River Park efsanesini kendinize düşman edecek kadar asi olun.

i am playr pc simülasyon spor web tabanlı we r interactive big balls productions futbol football


Önceki
Sonraki
MK Okuru
 
 
 
#299 MK Okuru, 19.11.2014 23:19 (0) - Alıntı yap
Seviye: 0
#297 Sıkıntıvarolmuyor, 10.11.2014 12:22 (0) - Alıntı yap
ARKADAŞLAR COPA90 VE LİNE9 A ABONE OLUYORUM OLMUYOR YİNEDE
GEÇMİYOR NE YAPMALIYIM BİLEN VARMI ACİLL YARDIM !!! ?
#296 MK Okuru, 10.11.2014 12:18 (0) - Alıntı yap
COPA90 VE LİNE9 A ABONE OLUYORUM AMA YİNEDE GEÇMİYOR NE YAPMALIYIM
BİLEN VARMI ARKADAŞLAR ?
#295 MK Okuru, 04.11.2014 21:12 (0) - Alıntı yap
danny deans bu takımda toplamda 139 gol attığını öğreniyoruz peki
billy laidlaw kaç gol atmış toplamda bilen var mı
#294 MK Okuru, 22.07.2014 16:55 (0) - Alıntı yap
olaylar ilerlemiyo 6 seviye antremandayım ama aylardır
yapmıyom maç formu çabuk gelsin diye kolay yapıyorum acaba o
yuzden mı ama sampiyonluk yasadım kellyi seçmiştim hiç mesaj
bile atmıyo keske nataliayı secseydım


KİMLİK KARTI
76
Grafik: 80
Ses: 70
Oynanış: 80
68
Okur Puanı: (55 Kişi)
Puanın:
                                         

Yapımcı: We R Interactive

Yayıncı: Big Balls Productions

Türü: Simülasyon, Spor, Web Tabanlı

Çoklu Oyuncu: Yok

Platform: PC

Artılar: - Futbol oyunlarına yenilikçi bir fikir, gerçek görüntülerden oluşturulmuş videolarla daha sağlam bir atmosfer yakalaması, futbolun yanında futbolcunun özel yaşamının da detaylarına iniyor olması
Eksiler: -Oyunun hızı internet bağlantınız ile orantılı, çok çabuk bağımlılık yapıyor