Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Infinite Warfare'den silahlara yönelik yeni fragman yayınlandı

Kendi silahımızı yaratabileceğiz

Hürcan Köse - 14.10.2016 11:30
Hürcan Köse - 14.10.2016 11:29
Yarın ilk betası PlayStation 4'te başlayacak olan Call of Duty: Infinite Warfare'in çoklu oyuncu moduna yönelik videolar seri bir şekilde gelmeye başladı. Her gün oyuna dair yeni bir özelliği görseller ile tanıtan Infinity Ward, bugün de oyundaki yeni silah yaratma mekaniğini tanıtıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İlk kez bir Call of Duty oyununda kendimize özel silahı yaratabileceğiz. Daha önceki Call of Duty oyunlarında silahları çeşitli parçalarla modifiye eder ve renklerini değiştirebilirdik ancak hiç sıfırdan silah yaratamazdık. Artık kutulardan düşen epic veya legendary silahlar yapım planı olarak düşecek ve oyuncular da sahip oldukları parça puanları ile bu silahları yaratabilecek. Oyunun 'progress' hissine çok büyük bir katkıda bulunacak olan bu silah yaratma sistemi sayesinde kendinize has özellikteki yeni bir silahı yaratabilecek ve kendi oyun tarzınızı direkt olarak oyuna yansıtabileceksiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Call of Duty: Infinite Warfare, 4 Kasım 2016'da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 15.10.2016 10:02 (0)
Oyun artık call of duty olmaktan çıkmış Blacklight retribution-Mirror's Edge karması bi ucubeye dönmüş.
MK Okuru, 14.10.2016 21:42 (0)
Hayal gücü geniş arkadaşlara hitaben güzel bir özellik olur.Şahsen bende hayal gücümü denemek isterdim

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.