Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Infinite Warfare'in betasından yeni oynanış videosu

Domination mod'a yakından bakıyoruz

Furkan Sakoğlu - 18.10.2016 10:38
Furkan Sakoğlu - 18.10.2016 10:37
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal olmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, gelecek tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare'in Remastered sürümü hediye ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise oyunun geçtiğimiz gün sonlanan beta'sından yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Hem domination mod'unu, hem bir oyunun nasıl oynanmaması gerektiğini bizlere gösteren yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.10.2016 22:34 (0)
beleş oyunlardan farksız gözümde mesela SKILL leş oyun hala çıkartıyorlar Allahım çıldıyoyum

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.