Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Injustice 2

Injustice 2'nin yeni hikaye videosunda ortalık karışıyor

Karşınızda Brainiac!

Hürcan Köse - 20.04.2017 16:24
Hürcan Köse - 20.04.2017 16:24
NetherRealm tarafından PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte olan Injustice 2, çıkışına doğru son düzlüğe girmek üzere. Günden güne heyecanımızı yeni videolarla artıran Warner Bros. bugün Shattered Alliances video serisi için beşinci bölümü yayınlayarak bizleri oyunun ana kötüsü ile tanıştırdı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

DC evrenini takip ediyorsanız yakından tanıyor olacağınız Brainiac, Injustice 2'de karşılaşacağımız kötü adam olacak. En azından şimdilik durum böyle görünüyor. DC evreninin en güçlü karakterlerinden birisi olan Brainiac'ın dünyayı nasıl bir yıkım ile karşı karşıya bıraktığını ve kahramanlarımızı da nasıl kolayca yenebildiğini bu yeni fragmanda rahatlıkla görebiliyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kahramanlarımızın şimdi Brainiac'a karşı savaşabilmesi için aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp güçlerini birleştirmeli ve Brainiac'a tek bir güç olarak saldırmalı. Bu sırada kötü taraftan da nötrleşmiş bazı karakterlerin iyi tarafa katılıp ortak bir düşman olan Brainiac'a karşı savaşacağı teorileri de ortada geziyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri fragman ile baş başa bırakıyorum. Injustice 2, 16 Mayıs'ta çıkıyor. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
Wazowski059, 22.04.2017 12:27 (0)
Normalde bu dövüş oyunlarının pek seveni değilim ayrıca Marvel ın evrenini daha çekici bulmuşumdur ama ne yalan söyleyeyim bu oyun sinematikleriyle beni mest etti.
MK Okuru, 20.04.2017 22:56 (0)
ulan resmi ufak görünce martian sandım ne sevindim ya hep dışlıyorlar en mütevazi karakteri dceude de görmek istiyoruz
MK Okuru, 20.04.2017 20:50 (0)
DC bu işi biliyor, ilk oyunun harika hikayesinden sonra bu oyuna fazla sıcak bakmıyordum ama fragmanları gördükçe kararım değişti.
MK Okuru, 20.04.2017 20:07 (0)
yalnız dikkatimi çekti bilmemkac karakter vs dediler ama bayadır göstermiyorlar 40 küsür karakter falan da olmadı. neden acaba. dlc ile eklenecekleri mi sayıp söylediler öyle.
MK Okuru, 20.04.2017 19:39 (0)
sozde super man kotu adamdi simdi yine beraber calishiyorlar anlamadim gitti
MK Okuru, 20.04.2017 19:00 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.