Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The King of Fighters 14

King of Fighters XIV temalı PlayStation 4 paketi ortaya çıktı

Ön siparişleri şimdiden başladı

Hürcan Köse - 05.01.2017 09:44
Hürcan Köse - 05.01.2017 09:44
Geçtiğimiz senenin en sağlam dövüş oyunlarından birisi olan King of Fighters XIV'ün uzun zamandır beklenen özel PlayStation 4 paketi sonunda görücüye çıktı. Hatta Çin'de bulunan bazı oyun dükkanları ön sipariş işlemlerine şimdiden başlamış bile.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Haftaya, 9 Ocak'ta resmi olarak çıkacak olan bu özel PlayStation 4 kutusunda bir 500GB PS4 Slim, King of Fighters XIV'nin sınırlı sayıda üretilmiş metal kutulu özel sürümü, mavi renkte ikinci bir DualShock 4, bir şarj cihazı ve üç aylık PlayStation Plus üyeliği bulunuyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Konsolun şimdilik bu taraflara da gelip gelmeyeceği merak konusu ancak zaten ülkemizdeki profesyonel dövüş oyuncularının birçok ekipmanı yurtdışından sipariş ettiğini düşünürsek, bu sınırlamanın da onlara koymayacağını varsayabiliriz. Ama kişisel fikrimi soracak olursanız, özel sürüm bir PlayStation 4 olduğundan dolayı en azından kasanın üzerinde de özel tasarım bir King of Fighters XIV resmi görmek isterdim.
yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 05.01.2017 20:57 (0)
Sadece kutunun üzerine mi koymuşlar resimleri :D Nasıl king of figters 14 teması oluyorsa öyle?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.