Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Husk

Korku oyunu Husk önümüzdeki ay çıkıyor

Shivercliff kasabasına hoşgeldiniz!

Ersin Kılıç - 11.01.2017 12:28
Ersin Kılıç - 11.01.2017 12:28
Son yıllarda korku oyunları bildiğiniz gibi revaçta. hem bağımsız firmalardan hem de bilindik firmalardan gelen oyunlar ile yıllardır açlığını çektiğimiz bu türe doyuyoruz diyebilirim. işte bu oyunlardan birisi de Husk olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Çocukluk travmaları ve yapılan hatalar üzerine kurulu bir hikayeye sahip olan Husk, Silent Hill gibi oyunları andıran bir yapıya sahip. Shivercliff isimli kasabada geçen oyunun videosuna baktığımızda kasabanın farklı mekanlarını ziyaret edeceğimizi görüyoruz. Ayrıca karakterimizin mermi doldurduğu sahnede gözüken yaratık konuyu daha da merak etmemize neden oluyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Önümüzdeki ay çıkacak olan oyunun tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 23:40 (0)
MK Okuru, 11.01.2017 23:00 (0)
MK Okuru, 11.01.2017 22:23 (0)
oyun klişe... piyasada bir sürü bu şekilde korku oyunu var.. biraz değişik birşeyler lazım.. exorcistteki reagan gibi karakterlerle karşılaşsak mesela çok süper olur
MK Okuru, 11.01.2017 21:34 (0)
Şu salak saçma ne olduğu belirsiz yaratıklarla dolu oyunlardan vazgeçemiyorlar.Ne olurdu mantıklı bir korku hikayesi olsa

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.