Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 - Deluxe Edition kutularında aktivasyon anahtarı yok

Şikayetler çığ gibi büyüyor

Onur Güner - 11.10.2016 17:50
Onur Güner - 11.10.2016 17:50
İlk çıktığı günden beri bazı kısımları mutlu eden ama bazı kısımları ise hayal kırıklığına uğratan Mafia serisinin son üyesi Mafia 3 için şimdi de ortaya atılan iddia gerçekten çok büyük. Zira bu iddialara göre oyuncular, dünya kadar para verip aldıkları Mafia 3 Deluxe Edition'u orjinal oynayamıyorlar. Bunun sebebi ise kutunun içerisinden aktivasyon anahtarının da yer aldığı ufak kitapçığın çıkmaması. Amazon, ebay ve Best Buy gibi firmalardan oyunun kutulu halini alan oyuncular neye uğradığını şaşırdılar. Kutunun içerisinde sadece 6 tane DvD vardı ancak oyunu orjinal yapacakları aktiviasyon anahtarı yoktu. Hemen aldıkları yere başvuran oyuncular, bu sefer bir darbe daha yediler. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Her ne kadar Amazon bazı oyuncularla anlaşıp para iadesini kabul etse de, diğer oyuncularla ters düştü ve tıpkı Best Buy şirketi gibi bunun sorumlusu olarak 2K Games'in olduğunu ve direkt olarak onlarla iletişime geçmeleri gerektiğini söyledi. 2K Games'in resmi forumlarından ve canlı desteğinden sorunlarına çare arayan oyuncular maalesef burada da aradığını bulamadı. Çünkü 2K Games, hiçbir şekilde oyuncuların sorularına cevap vermiyordu ki ünlü sosyal medya sitesi Twitter üzerinden başlatılan kampanya çığ gibi büyüdü ve şirket bütün bu sorular karşısında daha fazla dayanamadı ve bir açıklama yaptı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, ''Destek departmanımız yoğunluktan sizlere dönüş yapamıyor. En kısa sürede bütün sorunlarınızı çözeceğiz.'' ifadelerine yer verdi. Yani Mafia 3 - Deluxe Edition'un kutulu sürümünü alan oyuncular şu anda hala mağdurlar ve oyunu orjinal hale getiremiyorlar. Bakalım 2K Games'in bu sorunu çözmesi ne kadar sürecek bekleyip göreceğiz.

yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.10.2016 17:04 (0)
MK Okuru, 12.10.2016 09:12 (0)
o değil 2k games gibi bi firma kötü itibar aldı.hangar 13 neymiş ya 2k cezch ne güzeldi oysa:(
MK Okuru, 11.10.2016 18:51 (0)
oyunun adı mafyada oyunun yapımcılarıda mafya heralde dolandırıcılık dönüyor işte
MK Okuru, 12.10.2016 00:57 (0)
Org olarak oynamadığım halde oynayıp bitirdiğime pişman olduğum tek oyun. Bir seri grafik, kalite ve hikaye olarak nasıl pert olur dersi gibiydi.
MK Okuru, 12.10.2016 00:26 (0)
canım seriyi mahvettiler heba ettiler güzelim oyunu yazık oldu resmen

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.