Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 dünyasını baştan sona yürüdüler

Peki ne kadar sürdü?

Ersin Kılıç - 10.10.2016 09:50
Ersin Kılıç - 10.10.2016 09:49
Mafia 3'ün çıkışıyla birlikte tartışmalar da beraberinde geldi. 30 fps muhabbetinin yanı sıra şehrin boş ve görevlerin tekrar ettiğine dair gelen eleştiriler oyuncuları da ikiye bölmüş durumda. Doluluk oranını bir kenara bırakacak olur isek Mafia 3'ün dünyası ne kadar büyüklükte?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha önce Fallout serisi, GTA oyunları, Just Cause 3 ve ArmA 3 gibi oyunlara da benzer videolar çeken TheyCallMeConner kanalı benzer bir videoyu Mafia 3 için de yapmış. Haritayı baştan sona kadar yürüyerek geçen oyuncu hem oyunun dünyasını hem de değişen hava şartlarını gözler önüne sermiş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Videonun sonunda diğer oyunlarla da karşılaştırdığı bu yürüyüşün süresi ise 1 saat 23 dakika olmuş. Bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.10.2016 20:58 (0)
Keşke gta v vb open world oyunlarla kiyaslayabilmemiz icin onlarin da bilgilerini kisaca yazsaydiniz haberi editleyebilirseniz guzel olur

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.