Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 için yeni video daha yayınlandı

Huzurlarınızda; Marcano ailesi

Onur Güner - 18.08.2016 18:31
Onur Güner - 18.08.2016 18:30
GamesCom 2016'ya özel olarak yayınlanan videonun hemen ardından bugünde özel bir video daha geldi.
Özellikle karakter tanıtım videoları ile beklentileri üst seviyede tutan 2K Games ve Hangar 13, heyecanımızı yayınlanan videolar ile iki katına çıkartmayı başarıyor. Hele birde bugün yayınlanan video ile birlikte gafil avlandığımızı söyleyebilirim. Mafia serisinin yeni üyesi olan Mafia 3'de seriden farklı konu işlenecek ancak aynı şehirde geçecek ve yine 2. oyundan tanıdığımız bazı karakterleri de yeni oyunda görebileceğiz. Karakter tanıtımı yapılan 6 serilik videonun 5. videosunda ise oyunumuzun acımasız İtalyan mafyası Marcano ailesini tanıyoruz. Oyunda muhtemelen rakiplerimizden olacak olan ailenin kurucusu ise isminden bir hayli söz ettirmiş ünlü İtalyan suç dehası Sal Marcano. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan tanıtımda ise bu ailemiz New Bordeaux'un yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Şehrin en kötü ve en korkunç ailesi olarak nitelendirilen Marcano ailesinin veliahdı Giorgi Marcano ise bir hayli psikopat olarak gösteriliyor ki muhtemelen oyunda bizi hiç rahat bırakmayacak. Korku ile yönettiği şehrin kontrolünü yavaş yavaş kaybeden Marcano ailesi, bugüne kadar uyguladığı baskıların ve şiddetin dozunu arttırarak şehri tekrar kontrolünde tutmak isteyecek. Ancak Marcano ailesinin bilmediği şey var; artık şehrin yeni sahibi biziz..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan söyleyelim; oyun 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.08.2016 10:54 (0)
Bu oyun bence bir çöp.Tümüyle kendine özgü Mafia havasından uzaklaşmış bir GTA taklidi.
Seviye: 1
QUANTUM ONUR, 18.08.2016 20:51 (0)
Ben hala mafia 1 'in o unutulmaz dönem atmosferindeyim.. fakat bu oyunu da alıcam oynanır. Fena değil şuana kadar videolar..
MK Okuru, 22.08.2016 01:52 (0)
Mafia 3 hakkında en büyük kaygılarım oynanış ve ciddiyet. Gerçekçi oynanış ve ciddi bir oyun olur umarım.
MK Okuru, 21.08.2016 14:26 (0)
Mafia 1'in konusunun Mafia 2'nin karizmasının yanından bile geçemez. Mafia serisini Gta'ya çevirmek seriye en büyük ihanettir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.