Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'e çıkışının ardından bir sürü yeni içerik eklenecek

Ücretli ve ücretsiz genişleme paketleri geliyor

Hürcan Köse - 05.09.2016 11:22
Hürcan Köse - 05.09.2016 11:22
Çıkışına çok az kala artık Mafia 3 ile ilgili detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Oyunun çıkışından sonra eklenecek olan yeni ücretsiz içerikler ve Season Pass'in de kapsadığı üç ek paketin içeriği duyuruldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Öncelikle, ücretsiz olarak ne var? Tahmin edebileceğiniz üzere çok bir şey yok. Arabalara özelleştirme seçenekleri, ana karakter Lincoln Clay'e yeni giysi seçenekleri ve araba yarışları gibi eklentiler ücretsiz içerik adı altında sunuluyor. Bunlara direkt olarak sahip olabileceksiniz. Oyunu ön sipariş etmeniz veya ilk gün sürümünü almanız önemli değil. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunlardan ayrı olarak oyunun Season Pass paketi dahilinde yayımlanacak olan üç ücretli hikaye içeriği de ayrıntılı olarak duyuruldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Stones Unturned" içeriğinde Lincoln, CIA ajanı John Donovan ile güçlerini birleştirip savaş yüzünden telef olmuş Vietnam'daki bir kan davasını sonuçlandırmaya gidiyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Faster, Baby!" içeriğinde Lincoln eski aşkı Roxy Laveau ile bir araya gelip hızlı arabalar ve yoğun kovalamacalar eşliğinde New Bordeaux'deki Sivil Toplum aktivistlerini terörize eden yozlaşmış bir Şerif'e karşı koymaya çalışacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Sign of the Times" içeriğinde ise uyuşturucu kaynaklı bir tarikatın araştırmasını üstleneceğiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şimdilik hikaye içeriği yeterli görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Daha fazla içerik olsa ve New Bordeaux daha uzun süre güncel kalsa fena olmaz mıydı, yoksa yeterli midir bunlar?

yorumlar (13)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 06.09.2016 11:34 (0)
ben bu oyunun kahramanına hiç ısınamadım.mafia tipler daha güzeldi.bu veteran asker olmamış bence :(
MK Okuru, 05.09.2016 11:47 (0)
Oyunların geleceği bu zaten sayın merlinciğim, artık oyun çıktıktan sonra o boşluğu yeni içerikle doldurmak oyuncuyu oynamaya devam etmenin tek yolu. Mesela GTA 5 sürekli yeni araba ve silah yüklüyor, MGSVTPP FOB'yle devam ettiriyor. Bence en doğru politika, çünkü yeni oyun 5 yıl sonra çıkıyor.
MK Okuru, 05.09.2016 15:47 (0)
MK Okuru, 05.09.2016 15:44 (0)
MK Okuru, 05.09.2016 15:20 (0)
Valla şaşırdım ben. Gelecek 3 hikaye içeriğinde yoldaşlarımızın hikayelerini öğrenmeyi bekliyordum. Vito yu , Burke i ve kıvırcık hanımı (adını hatırlayamadım) oynamak daha iyi olabilirdi.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.