Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'te Simplygon optimizasyon yazılımı kullanılacak

Optimizasyonu başarılı bir Mafia 3 bizleri bekliyor olabilir

Furkan Sakoğlu - 10.02.2016 13:33
Furkan Sakoğlu - 10.02.2016 13:32
PC ve Konsol oyunları için optimizasyon çözümü olan Simplygon tarafından bugün yapılan açıklama ile Mafia 3'ün de kendi çözümlerini kullanacağını açıkladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

 

Simplygon'un çalışma mantığı, oyununcunun uzağında olan nesnelerin poligonlarını düşürerek, hali hazırda görmenin bile zor olduğu nesnelerin bilgisayarın veya konsolun donanımını yormasını önleyerek FPS artışı sağlamak olarak öne çıkıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Simplygon kullanmayan yazılımcılar, her nesnenin farklı uzaklıklara göre kalite düşümünü manuel olarak yapmak zorunda kalırken, Simplygon yazılımı bunu otomatik olarak yapabiliyor, bu sayede hem yapımcıları çok yoğun bir çalışmadan kurtarmış oluyor, hem de insan hatalarının önüne geçerek en başarılı optimizasyonu oyunculara sunuyor.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
kots, 10.02.2016 14:10 (0)
Bu zaten daha önceden manual olarak yapılmıyordu ki. Bunu otomatik olarak gerçekleştiren yazılımlardan biri simplygon. Ayarını düşük tutarsanız farkedilebilir derecede obje basitleştirmeleri oluşur ama perofrmans artar, yüksek tutarsanız obje basitleşmelerini farketmezsiniz ama fps düşer. Asla elle ayarlanmaz.
Seviye: 1
emc, 10.02.2016 15:50 (0)
Sanırım TotalWar serilerinde de benzer bir durum vardı.Aynı programı kullanıyor olabilirler mi ?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.