Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'ün yeni güncellemesi Nvidia performansını %11 artırıyor

Optimizasyon çalışmaları devam ediyor

Furkan Sakoğlu - 21.11.2016 09:52
Furkan Sakoğlu - 21.11.2016 09:52
Hangar 13'ün nispeten beklentilerin altında kalan ve özellikle yaşattığı optimizasyon sorunları ile PC kullanıcılarının canını bir hayli sıkan yeni oyunu Mafia 3 için güncellemeler gelmeye devam ediyor. Dün yayımlanan yeni güncelleme ile birlikte oyunun arayüzü, ışıklandırma detayları, ve performans konusunda optimizasyonlar yapıldı.

Yapılan optimizasyonlar ile birlikte oyunun performansı Nvidia ekran kartlarında %11 ila %15 orasında artarken, CPU sıkıntıları ise çözülebilmiş değil. Ayrıca yeni güncelleme ile ışıklandırma konusunda bir miktar downgrade yapıldığı da dikkatlerden kaçmıyor. Mafia III'ün yeni güncellemesini, Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.11.2016 07:07 (0)
Hikayesini bize anlatırken o hikayeyi en güzel şekilde oyunculara yaşatamayan oyunlarla dolu bir dönem.Habire güncelleme vs.Oyunu niye kusurlu veya eksik çıkartıyorsunuz.Gerçi benim için mükemmeliyetçi bir anlayışla oyun çıkarttığına inandığım hideo kojima bile hikayesiz oyun yapmış satmış gerisi...
MK Okuru, 21.11.2016 17:35 (0)
Oyunun grafikleri zaten iyi değil. Daha neyine downgrade yapıyorlar :S
MK Okuru, 21.11.2016 15:44 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.