Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III için yayınlanan konsept görüntüleri burada

Ne naz yaptınız yahu

Alperen Yüksel Altuğ - 20.02.2016 12:53
Alperen Yüksel Altuğ - 20.02.2016 12:52
Bizleri 1968 yılına götürmek için sabırsızlanan Mafia III, uzun bir süre bekleyişin ardından kendisini bizlere göstermişti. Açık dünya yapısı ve o yıllara özgü klasik araçlar, silahlar ve giyim modası ile serinin her oyunu bizlere farklı bir dünya sunmayı başardı. Özellikle araç içerisinde bulunan radyo kanallarındaki müzikler ile birlikte yaptığımız o şehir turlarının tadı nerede var ki? Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hangar 13 tarafından geliştirilmeye devam edilen ve 2K Games tarafından ise yayımcılığı üstlenilen Mafia III, bu yıl içerisinde çıkacağı belirtilirken 26 Nisan tarihinde çıkacağına dair sızıntılar ile ilgili herhangi bir net açıklama da yapılmış değil. Uzun bir süredir açıklama yapılmayan oyun ile alakalı son aylarda yalnızca konsept çizimleri bizleri karşıladı. Sizler için derlediğimiz konspt çizimlerine aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz. 

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.03.2016 02:36 (0)
Yav Mafia neyse de CRYENGIN'le bi Back to Dinosaur Island yapmışlar tanıtım amaçlı full sistem kullanmışlar 16GB Ram, GTX980 ile grafikler dehşet bişey YouTube'de videosuna bi bakın derim o grafikleri gördükten sonra bunlarda neymiş dersiniz.
MK Okuru, 21.02.2016 12:06 (0)
Şu serinin Grand Theft Auto 'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.
[Mafia 1-2]...
Gta'dan hikayemi bekliyorsun. Mafia'da alası var.
Roleplaymi bekliyorsun o olay zaten bitti gta5 ile.
Kaos mu bekliyorsun gta'dan... işte o zamanda just cause adı üstünde :)

Gta'nın single bitti tamamen ONLINE yönelik...
MK Okuru, 22.02.2016 12:34 (0)
Mafia 1 hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Hikayesi olağanüstüydü. O tarz bir mafia oyunu günümüz grafik ve fizik motorları ile yapılırsa (umarım mafia 3 öyledir) yılın oyunu olabilir. Mafia 2, birinci oyun kadar hit olamsa da yine de iyi bir oyundu. Mafia 3 ü merakla bekliyorum
MK Okuru, 22.02.2016 12:05 (0)
Bu oyun tutacak çünküsünü söyleyim beklenti düşük kimse beğenmedi çok az şey paylaşılıyor biraz ortalama bir oyun bile olsa herkesin beklentisinden fazla olacağından iyi satacak gibime geliyor.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.