Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III için yeni oynanış videosu yayınlandı

Hangar 13 ekibi eşliğinde...

Alperen Yüksel Altuğ - 10.10.2015 12:06
Alperen Yüksel Altuğ - 10.10.2015 12:06
Geçtiğimiz aylarda bir sürpriz ile karşımıza çıkan ve Gamescom 2015 ile detayları paylaşılan Mafia III için yeni bir video yayınlandı. Geliştirici ekip Hangar 13 çatısı altında olan Andy Wilson ve Haden Blackman'ın konuk olduğu oynanış videosu bizleri bir hayli heyecanlandırdı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Game Informer ile yapılan bir söyleyişi esnasında yayınlanan video ile, Mafia III'ün diğer açık dünya oyunlarının arasındaki yeri konuşulurken; yeni yapıtta bizleri neler karşılayacağı hakkında da ufak ip uçlarını görebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (114)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.10.2015 00:53 (0)
sizde mafia denince hemen janti giyinmiş, saçları biryantinli, al pacino edalarında abiler istiyorsunuz. siz gerçek tarihte ki real mafialar alcapone, escopar ya da avrupa mafiası dino sorele bakın; hiçte öyle biryantinli, prezentabl tipler değiller açıkçası.
MK Okuru, 20.10.2015 10:03 (0)
Seviye: 3
taylanz, 19.10.2015 14:08 (0)
mafia: city of lost heaven ilk çıktığında gta 3 çıkalı çok olmamıştı. ikisi arasında çok büyük gerçekçilik farkı da vardı açıkçası. mafia bariz daha iyi görünüyordu.

şehrin içinde berrak grafiklerle, 30'ların abd'sinde hız limitine uymaya çalışıp ordan oraya gezinmek, pardesülü mafya adamlarını taramak falan çok zevkliydi.

yeni mafia oyunlarının böyle yenilikçilik, farklılık gibi bir özelliği yok maalesf.
MK Okuru, 10.10.2015 12:58 (+1)
gösterdikleri ei oldu vazgectim almakdan , cok kötü bi renk paleti kullanmışlar oyun sanki 2015 de geciyor ama 1950li yıllardaki giysiler var falan filan

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.