Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III'ün çıkış tarihi harika bir video ile duyuruldu!

Beklenen video yayınlandı

Alperen Yüksel Altuğ - 19.04.2016 14:57
Alperen Yüksel Altuğ - 19.04.2016 14:56
Geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde gerçekleşen Gamescom 2015 etkinliği ile kendisini tam olarak gösteren ve yüreğimizi ağzına getirmeyi başaran Mafia III, uzun bir sürenin ardından bizlerle buluştu. Dün akşam saatlerinde geliştirici ekip Hangar 13 tarafından sosyal medya platformunda paylaşılan görsel ile yayınlacağı belirtilen video, geçtiğimiz dakikalar içerisinde izlenebilir hale geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

1968 yılına Vietnam savaşından sonrasına bizleri götürecek olan yapıt içerisinde Lincoln Clay isimli karakterimiz, bu macerada bizlere eşlik edecek. Sızıntılar ile çıkış tarihi dedikoduları da yayınlanan video ile son buldu. Mafia III; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 7 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak. Konuyu fazla uzatmayalım ve merak içerisinde beklediğiniz video ile sizleri baş başa bırakalım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (101)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.04.2016 13:05 (0)
2. oyun çıktığında, eleştiren oyuncular. Şimdi 2. oyunu övüp henüz çıkmayan 3. oyuna laf atıyorlar. Çok enteresan bir hayran kitlesi var bu oyunun.
MK Okuru, 29.04.2016 05:35 (0)
mafia 1 en iyisiydi sonra bozdular.Sürüş falan cok arcade oldu abi.her görevden önce bi vincenzoya bi ralphe ugramak selam sabah hos sohbet bi düzen.mafya gibi hissettiriyodu.ötekiler de tatlı su mafyası bunlar adamın arkasından konusur yuzu orda dersn hesap keserler,sonra tutmadı.ee tutmadı tutmadı
MK Okuru, 19.04.2016 15:17 (0)
MK Okuru, 28.04.2016 12:36 (0)
Seviye: 2
ozan86, 22.04.2016 12:30 (0)
Sayın Editör gözden kaçırmış olabilirim ama bir ricam olacak;

Şimdi gta 5 veya 4 gelmeden önce oyundaki yenilikleri çıkmadan bir kaç ay önce haber olarak anlatıyordunuz. Bu oyunda bir önceki oyuna göre değişiklikler nedir ? Bir de çok merak ettim serbest gezerken yapılacak aktiviteler yok gibi. Videoda dikkatimi çekmedi. Bowling veya bilardo gibi etkinlikler yok gibi.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.