Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda en iyi Mass Effect oyunu olacak!

Oyun direktörü iddialı konuştu

Emin Çıtak - 14.09.2015 10:20
Emin Çıtak - 14.09.2015 10:19
Henüz oyun motoru temel alınarak hazırlanmış bir fragman dışında Mass Effect'ten tek bir canlı görüntü göremedik. İlk üçlemenin ardından Bioware, artık Samanyolu'na veda etmiş ve bizi bambaşka bir yıldız kümesine atmıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyundan bir süredir haber alamıyorduk ki, imdadımıza oyun direktörü Alistair McNally yetişti. Kendisi hayli iddialı bir tweet'le bizi beklendi içine sokmayı başardı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Günümü Mass Effect Andromeda'daki ilerleyişi inceleyerek geçirdim. Oyunun şu ana kadarki en iyi (ve en geniş) Mass Effect oyunu olacağına inanıyorum."

Bunlar çok iddialı sözler. Ortada Mass Effect 2 gerçeği varken cidden iddialı. Bakalım zaman McNally'i haklı çıkarabilecek mi?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (36)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
Gök-Börü, 19.04.2016 18:49 (0)
her serisi bana büyük sevk verdi 3. süde dahil Shepard ve eski yüzler olmaması kötü en azından illusive man i görebilsek
MK Okuru, 09.03.2016 00:53 (0)
üçüncü oyun gibi rezalet olmasın da her türlü iyidir. Sevgili yapımcılar biz hileci değiliz bu sebeple havada topac gibi dönen olumsuz ninjala-ninjalar istemiyoruz...!!!!!!
MK Okuru, 14.09.2015 11:37 (-1)
MK Okuru, 15.09.2015 01:58 (0)
arkadaş (geniş) olarak çevirmiş (largest) i ama geniş (widest) arkadaşım (largest) (en büyük) olarak çevirilir ...
MK Okuru, 14.09.2015 16:19 (0)
Oyun var oyun içi görüntü yok ama iddia var, ben inanıyorum yine de. Ben yeniliğin şöyle olacağını düşünyorum gezegen sisteminde gezinme olayı yapacaklar bide işte AC gibi gemi bombalama olacak bence bide gezegene inme diyeceğim ama fazla gelir belki gelmez.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.